Trwają przygotowania do kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami", która zostanie wyemitowana w marcu. Lada moment mają rozpocząć się pierwsze treningi par. Polsat póki co, Polsat oficjalnie nie ogłosił żadnej z gwiazd, ale w mediach pojawiają się już pierwsze spekulacje.

Jedną z największych gwiazd wiosennej edycji ma być Julia Wieniawa. Jak się okazuje, aktorka ma dostać rekordowe wynagrodzenie w wysokości nawet 30 tysięcu złotych za każdy odcinek.

Wiele osób twierdzi, że na parkiecie zobaczymy rownież Ronniego Ferrariego, autora znanego hitu "Ona by tak chciała".

Do mediów wpłynęła właśnie informacja o kolejnych uczestniczka. To aktorka popularnego serialu "Przyjaciółki" oraz Edyta Zając, modelka i żona piłkarza Jakuba Rzeźniczaka.

Gwiazda "Przyjaciółek" weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami"

W tanecznym show emitowanym na Polsacie wystąpi jedna z gwiazd stacji telewizyjnej. Jest nią 22-letnia Nicole Bogdanowicz, która odgywa rolę Julii, córki Magdy Stużyńskiej i Bartka Kasprzykowskiego w serialu "Przyjaciółki".

Tabloidy donoszą, że Bogdanowicz bardzo ucieszyła się z propozycji udziału w programie. Podobno aktorka nigdy wcześniej nie uczyła się tańczyć.

Nicole weźmie udział w "Tańcu z Gwiazdami". Nigdy wcześniej nie miała żadnych lekcji tańca, ale lubi tańczyć tylko dla siebie. Zdecydowała się na tę propozycję, bo liczy, że dzięki tańcowi odkryje w sobie nutkę kobiecości i że będzie to przygoda jej życia i fajna zabawa przy okazji
- zdradziła jedna z osób z produkcji "Przyjaciółki".

Edyta Zając również pojawi się w show?

Edyta Zając to 31-letnia modelka, która rozpoczęła karierę w show biznesie po ślubie z piłkarzem, Jakubem Rzeźniaczakiem. Do tej pory wzięła już udział w jednym programie rozrywkowym, a konkretnie w "Agent-Gwiazdy".

Trafiła także do finału konkursu Miss Polonia 2014.Teraz prawdopodobnie będzie miała okazję, aby przypomnieć o sobie publiczności.

W ostatnim czasie gwiazda przeżyła trudne chwile, kiedy dowiedziała się o zdradzie męża. Dwa lata temu na świat mała przyjść jego nieślubna córka. Edyta Zając we wrześniu ogłosiła, że planuje wystąpić o rozwód.

Kto jeszcze wystapi w najbliższej edycji "Tańca z gwiazdami"?

Aktualnie producenci programu "Taniec z gwiazdami" kompletują uczestników najbliższej edycji, którą wyemitują wioseną 2020 roku. Wiele mówi się o tym, że na parkiecie pojawią się wielkie gwiazdy.

Poza Julią Wieniawą spekuluje się, że propozycję otrzymał Patryk Vega, Beata Kozidrak czy Tomasz Oświeciński. Propozycję złożono także Blance Lipińskiej, ale aktualnie jest zajęta promocją filmu "365 dni".

W produkcji mają pojawić się także wschodzące gwiazdy, takie jak Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, znani z programu "Love Island. Wyspa Miłości". Swój udział zapowiedziała już piosenkarka Anna Karwan.

Zobacz także: KTO WYSTĄPI W "TAŃCU Z GWIAZDAMI". ZNAMY KOLEJNE NAZWISKO UCZESTNICZKI. JEST SPORYM ZASKOCZENIEM

Może zainteresuje Cię to: OPUBLIKOWANO SZCZERY WYWIAD Z BARBARĄ KURDEJ-SZATAN. JAK GWIAZDA RADZI SOBIE PO PROGRAMIE "TANIEC Z GWIAZDAMI"

Portal "Życie" informował o: POLSKI FILM MA DUŻE SZANSE NA OSCARA. NA CAŁYM ŚWIECIE SĄ NIM ZACHWYCENI