„Taniec z Gwiazdami” to program, który zaskarbił sobie sympatię wielu fanów. Taneczne show od lat przyciąga setki tysięcy widzów przed telewizory. Na początku emitowane było na antenie TVN, jednak już od kilku lat możemy oglądać popularny program na Polsacie.

Kolejna edycja odbędzie się już wiosną. Fani z niecierpliwością wyczekują bardziej szczegółowych informacji na temat programu. Pojawia się wiele pytań, kto tym razem zawalczy o Kryształową Kulę.

Przez ostatnie kilka sezonów w programie pojawiało się niewiele gwiazd wielkiego formatu, uczestnicy często nieznani byli szerszej publiczności. Z informacji, jakie docierają z mediów, wynika, że tym razem ma się to zmienić – to będą prawdziwe gwiazdy!

Podaje się, że „pewniakiem” jest występ Julii Wieniawy na parkiecie. Jak informowały media, gaża aktorki za jeden odcinek show ma wynieść 30 tysięcy złotych. Jeśli to prawda, oznacza to, że otrzyma najwyższe wynagrodzenie w historii programu w Polsacie. Najprawdopodobniej zatańczy z nią Stefano Terazzino.

Drugą uczestniczką będzie Ania Karwan. To jedyna uczestniczka, której udział jest potwierdzony – podano tę informację już podczas finału dziesiątej edycji show.

Teraz media dotarły do nieoficjalnych informacji mówiących, że w Tańcu z Gwiazdami pojawi się także piękna żona piłkarza polskiej reprezentacji. Mowa o WAG, która na co dzień ma styczność z muzyką.

Jak podaje Pudelek, następną uczestniczką „Tańca z Gwiazdami” ma być Sara Mannei Boruc, żona Artura Boruca. Piosenkarka mieszka w Londynie, a udział w programie oznaczałby dla niej konieczność tymczasowych przenosin do Warszawy.

Kolejną z gwiazd która ma szansę stanąć do walki to Karolina Gilon, była uczestniczka piątego sezonu programu "Top Model". Jest także prowadzącą programu "Love Island".

Pozostaje nam czekać, czy te relewacje się sprawdzą. Jeśli tak, będziemy mogli podziwiać uzdolnione uczestniczki w, z pewnością, pięknych tańcach!

Przypomnij sobie o… ZAKAZ HANDLU ZOSTANIE ROZSZERZONY NA KOLEJNE SKLEPY? W TEJ SYTUACJI W NIEDZIELE PRAKTYCZNIE NIC NIE BĘDZIE CZYNNE

Jak informował portal Życie: WIZERUNEK LECHA KACZYŃSKIEGO POJAWI SIĘ NA BANKNOTACH? „KAŻDE UPAMIĘTNIENIE TAK WIELKIEGO CZŁOWIEKA JEST GODNE”

Portal Życie pisał również o… „ZNÓW UMIEM JUŻ CHODZIĆ”. NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE ZDROWIA TOMASZA LISA. CZY DZIENNIKARZ WRÓCI DO PEŁNI ZDROWIA