Justyna Steczkowska posiada ogromną ilość nagród za swoje dokonania w muzyce. 16 albumów studyjnych za pasem, kilka tysięcy zagranych koncertów i ponad trzysta piosenek na koncie.

Związana jest z Maciejem Myszkowskim od 18 lat. Posiadają trójkę dzieci: sześcioletnią córeczkę Helenkę, czternastoletniego Stasia oraz pełnoletniego syna Leona. Gwiazda wywodzi się z domu, w którym każdy muzykował.

Steczkowscy posiadali rodzinny zespół, w którego skład wchodzili rodzice - Danuta i Stanisław oraz dziewiątka dzieci. Ojciec Justyny, pan Stanisław, porzucił kapłaństwo by założyć rodzinę, o czym sama Justyna dowiedziała się dopiero po wielu latach. Po jego śmierci, matka wokalistki została samotna.

Teraz rodzinę dosięgło kolejne smutne zdarzenie, matka Justyny zachorowała. Dostała wylew, w wyniku którego porusza się na wózku i który odebrał jej mowę.

- Nie chcę, żeby mama trafiła do domu starców. Przyznaję, że początki były bardzo trudne. Nagle spadł na mnie obowiązek opiekowania się osobą starszą. Moja mama jest teraz uzależniona ode mnie - wyznaje Justyna.

Pomimo wszystko, gwiazda dobrze radzi sobie w opiece nad dziećmi i ze swoją karierą. Wypieka domowe chleby oraz pomaga środowisku naturalnemu w swoim otoczeniu trochę odetchnąć, poprzez zbieranie odpadów z lasu obok domu. To, że ma bliski kontakt ze swoją rodziną rekompensuje przeciwności losu:

- Spadło na mnie tyle obowiązków i tyle emocji innych niż zwykle. Wydarzyło się coś niezwykłego. Spojrzałam na moją mamę, a ona się uśmiechnęła. Boże dziękuję ci, bo to jest najpiękniejsza lekcja miłości jaką można przeżyć w życiu – mówi.

Portal Zycie pisał również o… 11 lat temu pożegnaliśmy Macieja Kuronia. Do dziś wielu nie może zapomnieć o tym, co się zdarzyło tuż przed Bożym Narodzeniem

Jak informował portal Życie: Każdy z nas może posiadać w domu prawdziwy skarb. Okazuje się, że tych przedmiotów zdecydowanie nie należy wyrzucać

Przypomnij sobie o… Dagmara Kaźmierska przyznała, że była fanką Anny Przybylskiej. Wspomnienie aktorki wzruszyło gwiazdę do „Królowych życia”