Polskie celebrytki starają się na bieżąco śledzić światowe trendy mody. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że ubiór jest swoistą wizytówką. Nic więc dziwnego, że dokładają wszelkich starań, aby ich dzieci już od najmłodszych miały swój własny, wyszukany styl. Tych kilka znanych kobiet postanowiło ubrać swoje dzieci na swoje podobieństwo!

Coraz częściej spotkać się można z idealnie dopasowanymi stylizacjami gwiazd i ich dzieci. Mimo, że trend ten od dawna był obecny w zagranicznym show-biznesie, to w Polsce taką modę zapoczątkowały m.in. Anna Lewandowska i Paulina Sykut. Aktualnie na Instagramie znanych osób znaleźć można mnóstwo tego typu zdjęć. Na portalu Party.pl opublikowano najładniejsze z nich. Zobaczcie sami!

Paulina Sykut-Jeżyna z córeczką Różą

 

Paulina Sykut-Jeżyna i jej córeczka Róża wyglądają bardzo stylowo! Celebrytka wybrała urocze, wyjątkowo dziewczęce sukienki.

W jednym z wywiadów Paulina Sykut wyjawiła, że Róża już zaczęła podbierać jej ubrania i buty na szpilkach! Czyżby rosła prawdziwa trendsetterka?

Anna Lewandowska z córeczką Klarą

Klara Lewandowska z pewnością będzie prawdziwą fashionistką. Mama od najmłodszych lat uczy ją, jak tworzyć modne stylizacje!

Natalia Siwiec i córeczka Mia

Natalia Siwiec dba, aby od jej córeczka od najmłodszych lat była zupełnie jak ona na bieżąco z trendami mody. Obie wyglądają świetnie w tej samej stylizacji!

Sylwia Bomba z córeczką Tosią

Sylwia Bomba ostatnio opublikowała zdjęcie z córeczką Tosią, na którym widać przygotowania do Halloween. Odwiedziły razem farmę dyń i wybrały ubrania z motywem szkieletu.

Justyna Steczkowska z córeczką Helenką

Justyna Steczkowska według czytelników Party została uznana „Ikoną Stylu”. Córeczka Helenka idzie w ślady mamy! Obie zaprezentowały się bardzo stylowo w skórzanych kurtkach.

Weronika Rosati z córeczką Elisabeth

Weronika Rosati rzadko pokazuje zdjęcia z córką, dlatego jeśli już publikuje je to muszą one być wyjątkowo urocze! Na jednym z nich pozują z małą Elisabeth w eleganckich, jasnych sukienkach.

Iza Janachowska z synkiem Christopherem Alexandrem

Okazuje się, że nie tylko córeczki mogą wyglądać po swoich stylowych mamusiach! Iza Janachowska z synem Christopherem Alexandrem wyglądają razem uroczo w identycznym dresie.

Następna aktorka w ciąży! Więcej dowiesz się tutaj: BABY-BOOM WŚRÓD POLSKICH GWIAZD! KOLEJNA AKTORKA JEST W CIĄŻY!

Jak wygląda syn znanego piłkarza? Zachęcamy do przeczytania ostatniego artykułu: ZNANY PIŁKARZ POKAZAŁ ZDJĘCIE SYNA! CAŁY TATA!

Patrycja Hampelska