„Przyjaciółki” to jeden z najpopularniejszych seriali Polsatu. Główne bohaterki podbiły serca wielu fanów. Nie każdy jednak wie, jak wygląda prywatne życie tych gwiazd oraz czym zajmują się członkowie ich rodziny. Ostatnio natomiast, w sieci pojawiły się informacje dotyczące mamy jednej z aktorek. To niezwykle przebojowa kobieta! 

Dorota Kolak urodziła się w 1957 roku w Krakowie. Jej kariera aktorska rozpoczęła się od Teatru im.Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, a każde kolejne lata przynosiły kolejne zawodowe wyzwania. Od 2013 roku, możemy regularnie widywać aktorkę w serialu „Przyjaciółki”.

Kolak rzadko dzieli się fanami życiem prywatnym. Gwiazda zazwyczaj stara się unikać publicznego rozgłosu, dlatego niewiele mówi o swojej rodzinie. W ostatnim czasie zrobiła jednak wyjątek. Aktorka opowiedziała o swojej mamie, która skończyła 90 lat.

Gwiazda przyznała, że jej mama, mimo swojego wieku, wciąż jest w świetnej formie. Kobieta nadal prowadzi aktywny tryb życia i nie boi się nowych wyzwań. Mama aktorki prowadzi własną stronę internetową, gdzie udostępnia krótkie nagrania o różnej tematyce.

90-latka dzieli się z internautami przemyśleniami o życiu oraz poezji. Dodatkowo, prowadzi też gimnastykę dla seniorów. Oprócz tego, wciąż stawia sobie nowe cele. Jak sama przyznaje:

„Jestem nietypowa. Proszę mi pokazać babcię, która uczy się wierszy na pamięć, w tym 1000 wersów Pana Tadeusza. A uczę się dlatego, że szare komórki wtedy żyją, kiedy my się uczymy. Taka jest prawda. Ja nigdy nie kładę się spać bez planu na jutrzejszy dzień. Zawsze mam coś do zrobienia”

Takiej wspaniałej kondycji możemy tylko pozazdrościć!

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami: TERLIKOWSKI ZABIERA GŁOS W SPRAWIE KS. TYMOTEUSZA SZYDŁO. ,,LEPIEJ POWIEDZIEĆ JAK JEST”

Przeczytaj także o szczegółach życia Królowej Ludzkich Serc: NOWE FAKTY W SPRAWIE KSIĘŻNEJ DIANY! SZCZEGÓŁY JEJ ŻYCIA ZDRADZA LOKAJ

Weronika Wojciechowska