Hubert Urbański dla większości Polaków jest niekwestionowaną gwiazdą. Prezenter jest twarzą programu „Milionerzy”, który obecnie emitowany jest na antenie TVN.

Przez jakiś czas Urbański nie pojawiał się w mediach. Teraz jednak ponownie znalazł się na nagłówkach, a wszystko przez jeden ruch.

Wielka zmiana u Huberta Urbańskiego

Od czasu, w którym wznowiono „Milionerów”, Hubert Urbański ponownie regularnie pokazuje się na ekranach. Siedemnasty sezon programu zacznie się już wiosną 2020 roku.

Widzowie „Milionerów” już chyba nie wyobrażają sobie programu bez swojego ulubionego gospodarza. Tymczasem prawdopodobnie Urbański nie będzie wyglądał już tak samo.

Media przez dłuższy czas nie rozpisywały się na temat popularnego prezentera. Teraz jednak trafił nawet do gazet. Dlaczego?

Hubert Urbański z najnowszych zdjęć w żadnym stopniu nie przypomina siebie samego, jakiego znamy z telewizji. Mężczyzna całkowicie zmienił fryzurę.

W tej chwili Urbański wygląda jak inna osoba – jest całkiem łysy. Jego fani zwracają uwagę na to, że teraz wygląda na o wiele starszego niż w rzeczywistości – prowadzący „Milionerów” ma teraz 54 lata.

Niektórzy komentujący sądzą, że Urbański wcale nie ściął włosów. Twierdzą, że może to być jedynie charakteryzacja wykonana na potrzeby projektu, nad którym pracuje, np. filmu albo serialu.

Sam Hubert Urbański jeszcze nie odniósł się do całej sprawy, nie wiadomo więc, czy rzeczywiście zgolił włosy. Fotoreporterzy rozpoznali go, gdy był na spacerze.

W mediach aż huczy na jego temat. Myślicie, że prezenter faktycznie zmienił fryzurę?

Internauci zastanawiają się, czy nowy wygląd Huberta Urbańskiego jest prawdziwy, a także, czy sugeruje, że gwiazdor jest na coś chory. Niektórzy twierdzą także, że być może dotychczas nosił tupet i tak wygląda, gdy nie ma na sobie peruki.

Miejmy nadzieję, że jego zmiana wizerunku – o ile jest prawdziwa – nie jest powiązana z problemami zdrowotnymi.

Przypomnij sobie o… DRUGA EDYCJA PROGRAMU WYSTARTUJE JUŻ NIEBAWEM. KTO POPROWADZI „DANCE, DANCE, DANCE” RAZEM Z TOMASZEM KAMMELEM

Jak informował portal Życie: DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA MAJĄ CIEKAWE PASJE. CZYM INTERESUJĄ SIĘ KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE I KSIĄŻĘ GEORGE

Portal Życie pisał również o… KSIĘŻNA KATE MIAŁA DOSYĆ MEGHAN MARKLE I HARRY’EGO. PO ICH WYJEŹDZIE WRESZCIE ODETCHNĘŁA