Program „Dance, dance, dance”, który emitowany jest na antenie TVP2, wystartuje po raz drugi już za kilka tygodni. Jednym z prowadzących będzie Tomasz Kammel. Kto wystąpi u jego boku?

Nowa prowadząca „Dance, dance, dance”

12 lutego rozpoczynają się nagrania do kolejnej edycji programu „Dance, dance, dance”, której emisja na antenie TVP2 rozpocznie się za kilkanaście dni. Nastąpiły pewne zmiany wśród jurorów oraz prowadzących.

Ewa Chodakowska, która oceniała występy uczestników w pierwszej edycji, nie zasiądzie już w fotelu jurorskim. Zamiast niej pojawi się Anna Mucha.

Pozostali jurorzy, Robert Kupisz oraz Ida Nowakowska, będą w dalszym ciągu należeć do obsady programu.

Zmiany nastąpią także wśród prowadzących. Gospodarzem programu jest Tomasz Kammel, u jego boku pojawi się zaś znana prezenterka i blogerka, którą widzowie znają między innymi z programu „Pytanie na śniadanie”.

W roli prowadzącej programu wystąpi Tamara Gonzalez Perea, szerzej znana jako Macademian Girl. Dotychczas współpracowała z TVP jedynie w roli prowadzącej „Pytania na śniadanie”, jednak jak widać, stacja jest zadowolona z jej pracy i otrzymała kolejną propozycję.

Gospodynią programu dotychczas była Barbara Kurdej-Szatan, którą zwolniono z Telewizji Polskiej przed kilkoma miesiącami. Wcześniej Basia Kurdej-Szatan była ulubienicą władz TVP i występowała w „Dance, dance, dance”, „Kocham Cię Polsko”, „The Voice of Poland” oraz „The Voice Kids”.

Czas pokaże, czy wybór Macademian Girl był słuszną decyzją. Charyzmatyczna, młoda blogerka oraz prowadząca programu śniadaniowego – jeśli udźwignie rolę gospodyni kolejnej edycji „Dance, dance, dance” – może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Z niecierpliwością czekamy, by sprawdzić, czy Tamara Perea dobrze poradzi sobie w nowej roli!

Przypomnij sobie o… BEATA TYSZKIEWICZ TO PRAWDZIWA INDYWIDUALISTKA. AKTORKA NIE BYŁA ULUBIENICĄ NAUCZYCIELI

Jak informował portal Życie: NATURALNA JOANNA LISZOWSKA CHWALI SIĘ SWOIMI WDZIĘKAMI NA INSTAGRAMIE. FANI AKTORKI SĄ POD WRAŻENIEM JEJ URODY

Portal Życie pisał również o… ZENEK MARTYNIUK OPOWIEDZIAŁ O SWOICH PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ. ZAMIERZA ZMIENIĆ BRANŻĘ