Barbara Kurdej-Szatan cieszy się ogromną sympatią fanów. Nic dziwnego, gdyż jej pozytywna energia udziela się wszystkim wokół. Aktualnie po udziale w programie "Taniec z gwiazdami" aktorka wzbudza duże zainteresowanie mediów.

Mimo swojej popularności Barbara Kurdej-Szatan chętnie dzieli się ze swoimi widzami nowinkami z życia prywatnego. W mediach społecznościowych udostępnia często zdjęcia z najbliższymi - ukochanym mężem i córeczką czy rodzicami.

Tym razem aktorka postanowiła pokazać fanom fotografię ze starszą siostrą. Trudno nie zauważyć na nim ich podobieństwa.

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zdjęcie ze starszą siostrą

Najnowsze zdjęcie zamieszczone na instagramowym profilu Barbary Kurdej-Szatan oczarowało jej fanów i wzbudziło ogromne zainteresowanie. Na fotografi gwiazda pozuje w towarzystwie swojej straszej siostry, którą czule przytula.

We wpisie pod zdjęciem artystka zamieściła dość wymowny hasztag, ktory rozbudził ciekawość obserwujących.

#nadchodzicośnowego
– napisała.

View this post on Instagram

#nadchodzicośnowego ☄️#sisters

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Internautom nie uszło uwadze, że siostry są bardzo podobne do siebie. Wielu z nich stwierdziło, że mają takie same oczy.

Kim jest Katarzyna Kurdej, siostra Barbary?

Katarzyna Kurdej to starsza siostra Barbary Kurdej-Szatan. Jak się okazuje, podobnie jak ona zajmuje się aktorstwem. Na co dzień związana jest z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie regularnie występuje we spektaklach.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że 39-letnia Katarzyna Kurdej ma za sobą także role telewizyjne. Kilkukrotnie występowała w serialach, takich jak "Lokatorzy" czy "Sąsiedzi".

Biorąc pod uwagę hasztag, jaki zamieściła Barbara Kurdej-Szatan prawdopodobnie już wkrótce wystąpi wraz z siostrą w teatrze lub na małym ekranie. Póki co gwiazda nie zdradza żadnyc szczegółów. Pewne jest jednak, że wspólnie pracują nad nowym projektem.

Może zainteresuje Cię to: BARBARA KURDEJ-SZATAN WYDAŁA OFICJALNY KOMUNIKAT W SPRAWIE CIĄŻY. TERAZ JUŻ WSZYSTKO JASNE

Polecamy także: OPUBLIKOWANO SZCZERY WYWIAD Z BARBARĄ KURDEJ-SZATAN. JAK GWIAZDA RADZI SOBIE PO PROGRAMIE "TANIEC Z GWIAZDAMI"

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: KAROL STRASBUGER JEST W ZŁYM STANIE PSYCHICZNYM? NAPŁYWAJĄ NOWE INFORMACJE NA TEMAT ŚWIEŻO UPIECZONEGO OJCA