Od dawna wiadomo było, że relacje między niektórymi członkami rodziny królewskiej są bardzo napięte. Szczególnie widoczne było to w przypadku księcia Harry’ego oraz księcia Williama, braci, którzy nie potrafili się dogadać.

Harry przyznał w jednym z wywiadów, że mają problem ze znalezieniem wspólnego języka. Oliwy do ognia dolewał fakt, że jego żona, Meghan Markle, nie była szczególnie lubiana przez resztę rodziny, a także przez Brytyjczyków.

Gdy Harry i Meghan zdecydowali się odejść z rodziny królewskiej i wyprowadzili się, sytuacja zaczęła się zmieniać. Nie mówi się już o napięciu wśród członków rodu, a książę William i księżna Kate wyglądają na bardzo zadowolonych.

Książę William oraz księżna Kate po odejściu Meghan i Harry’ego

Wielu fanów rodziny królewskiej martwiła się, że Kate i William słabo zniosą przeprowadzkę Meghan i Harry’ego, nazywaną w mediach także „megxit”. Okazało się, że nie było powodów do zmartwień.

Według Judi James, ekspertki od mowy ciała, zachowanie księżnej Kate wyraźnie pokazuje, jak się czuje. Specjalistka podkreśla, że, sądząc po sygnałach niewerbalnych, to właśnie Kate Middleton czuje się najlepiej ze wszystkich członków rodziny królewskiej.

Podkreśliła także, że choć do tej pory Kate pozostawała na drugim planie, nieco kryjąc się za Williamem, obecnie sytuacja uległa zmianie – ma temu dowodzić zachowanie księżnej na gali BAFTA.

Według ekspertki do spraw rodziny królewskiej, Ingrid Seward, Kate jest obecnie dużo swobodniejsza i bardziej zrelaksowana.

Jak dodała ekspertka, stałe niesnaski między braćmi były bardzo męczące także dla Kate. Teraz jest już spokojna, bo wie, że wszystko się ułoży, a Meghan nie ma już wpływu na resztę rodziny królewskiej.

Księżna Kate może poświęcić czas swoim pasjom oraz zainteresowaniom, szczególnie lubi poświęcać się pracom ogrodowym oraz fotografii.

Przypomnij sobie o… ZENEK MARTYNIUK OPOWIEDZIAŁ O SWOICH PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ. ZAMIERZA ZMIENIĆ BRANŻĘ

Jak informował portal Życie: DRUGA EDYCJA PROGRAMU WYSTARTUJE JUŻ NIEBAWEM. KTO POPROWADZI „DANCE, DANCE, DANCE” RAZEM Z TOMASZEM KAMMELEM

Portal Życie pisał również o… TOMASZ KAMMEL MA PENSJĘ WYŻSZĄ NIŻ PREZES TVP. ILE ZARABIA LUBIANY PREZENTER