Tomasz Kammel zarabia naprawdę sporo. Prezenter może pochwalić się naprawdę wysokimi stawkami – nawet prezes TVP, Jacek Kurski, ma niższą pensję.

Tomasz Kammel to bardzo lubiany prezenter, który od wielu lat współpracuje z Telewizją Polską. Jego kariera w TVP zaczęła się kilkanaście lat temu, niezależnie od tego, jakie są władze stacji.

Wygląda na to, że dzięki prowadzeniu dodatkowych imprez może dorobić sobie naprawdę spore sumy. W podobny sposób zarabia także Marcin Prokop – pensja obu mężczyzn bywa niższa niż ich dodatkowy zarobek.

Zarobki Tomasza Kammela

Tomasz Kammel chętnie podejmuje się prowadzenia prywatnych imprez, podobnie jak większość polskich gwiazd. Szczególnie opłacalne jest prowadzenie indywidualnych koncertów lub wydarzeń.

Wśród polskich celebrytów najchętniej zaprasza się na imprezy Tomasza Kammela oraz Marcina Prokopa. Stawki, które otrzymują za jeden wieczór, są niewiarygodnie wysokie.

W ostatnim czasie Tomasz Kammel wybrał się na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych. Według informacji, które podają media, prezenter nie tylko odpoczął, ale także udało mu się zarobić sporą sumę.

Prezenter udał się w tę długą podróż, by móc zostać gospodarzem imprezy polonijnej w jednej z instytucji finansowych. Zleceniodawca zasponsorował jego podróż w obie strony oraz hotel.

Ponadto Tomasz Kammel otrzymał ogromne pieniądze – 40 tys. zł. Wszystko po to, by pojawił się na imprezie na 30 minut.

Tego typu eventy czynią Tomasza Kammela jednym z najlepiej zarabiających w branży. Mniejszą pensję ma nawet prezes TVP.

Jacek Kurski otrzymuje miesięczną pensję w wysokości 37 tys. zł brutto, gdy odliczyć podatek, otrzymuje nieco ponad 25 tys. zł. W przypadku Tomasza Kammela kwoty są zależne od ilości prowadzonych imprez, jednak potrafią być one zdecydowanie wyższe.

Przypomnij sobie o… BEATA TYSZKIEWICZ TO PRAWDZIWA INDYWIDUALISTKA. AKTORKA NIE BYŁA ULUBIENICĄ NAUCZYCIELI

Jak informował portal Życie: NATURALNA JOANNA LISZOWSKA CHWALI SIĘ SWOIMI WDZIĘKAMI NA INSTAGRAMIE. FANI AKTORKI SĄ POD WRAŻENIEM JEJ URODY

Portal Życie pisał również o… ZENEK MARTYNIUK OPOWIEDZIAŁ O SWOICH PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ. ZAMIERZA ZMIENIĆ BRANŻĘ