Księżna Kate oraz książę William mają troje dzieci. Ich najstarsza latorośl, George, ma już prawie 7 lat, jego młodsza siostra, Charlotte – 5 lat, a najmłodszy synek, Louis, ma niecałe 2 lata.

Kate Middleton wzięła ślub z księciem Williamem w 2011 roku i od tego czasu jest częścią rodziny królewskiej. Nie tylko oni, ale także ich dzieci są obiektem zainteresowań mediów oraz opinii publicznej.

Pasja Charlotte oraz George'a

George oraz Charlotte są w wieku, w którym wykształcają się już pierwsze zainteresowania, można też zauważyć, do czego dzieci są szczególnie uzdolnione. Okazuje się, że część tych rzeczy odziedziczyły po mamie.

38-letnia Kate kocha między innymi fotografię, co również bardzo lubię George oraz Charlotte. Księżna interesuje się sztuką, jest patronką dwóch ważnych instytutów artystycznych w Londynie.

Co więcej, Kate Middleton studiowała niegdyś historię sztuki na University of St. Andrew, zaś jej praca magisterska dotyczyła właśnie fotografii. Sama księżna pochwaliła się, że jej dzieci kochają robić zdjęcia.

Księżna prowadziła seminarium Royal Photographic Society, podczas którego powiedziała też, co jest istotne dla początkujących fotografów.

„Popatrz na wszystko wokół siebie. Może jest przed tobą lub daleko, ale wybierz temat i skup się na nim. Wyjdź także na zewnątrz z aparatem. George i Charlotte uwielbiają to, kiedy to robimy” – ujawniła.

Być może George oraz Charlotte kiedyś zostaną cenionymi fotografami lub zorganizują wernisaż?

Księżna Kate w ostatnim czasie wzięła udział w projekcie upamiętniającym ofiary Holokaustu. Jej zdjęcia były przedstawione na wystawie otwartej przez organizatorów Holocaust Memorial Day, Królewskiego Towarzystwa Fotograficznego i Jewish News.

Wystawa liczyła 75 zdjęć przedstawiających 75 osób, którym udało się przetrwać Holokaust, a także ich najbliższych.

Przypomnij sobie o… ZENEK MARTYNIUK OPOWIEDZIAŁ O SWOICH PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ. ZAMIERZA ZMIENIĆ BRANŻĘ

Jak informował portal Życie: DRUGA EDYCJA PROGRAMU WYSTARTUJE JUŻ NIEBAWEM. KTO POPROWADZI „DANCE, DANCE, DANCE” RAZEM Z TOMASZEM KAMMELEM

Portal Życie pisał również o… TOMASZ KAMMEL MA PENSJĘ WYŻSZĄ NIŻ PREZES TVP. ILE ZARABIA LUBIANY PREZENTER