Księżna Kate jest jedną z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Księżna Cambridge jest żoną księcia Williama i matką trójki dzieci.

Kryzys w związku Kate i Williama

Ostatnio w mediach pojawiły się niepokojące wiadomości, jakoby Kate i William przechodzili małżeński kryzys. Jak głoszą plotki, specjaliści od wizerunku ciężko pracują po to, by naprawić wizerunek rodziny królewskiej.

Książę William i księżna Kate są małżeństwem od 2011 roku. Para tworzyła bardzo zgrany duet, aż do czasu, kiedy światło dzienne ujrzały plotki o romansie księcia Williama. Książę miał zdradzać żonę ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa - Rose Hanbury.

Jedna plotka wywołała medialną burzę. Pojawiały się nawet informacje o planowanym rozwodzie. Sugerowano, iż para nie chce dłużej ze sobą żyć, udając, iż w ich małżeństwie wszystko się układa.

Księżna Kate jest w ciąży?

Choć William i Kate maja już trójkę dzieci, w dalszym ciągu uważa się, że kolejna ciąża ociepliłaby wizerunek rodziny królewskiej. Książe i księżna Cambridge uchodzą za idealnych przedstawicieli królewskiego rodu, nikt nie wyobraża sobie tego, by para mogła się rozstać.

Księżna Kate pojawiła się ostatnio na gali BAFTA. Czujne oko reporterów zauważyło, że kreacja, która wybrała księżna swoim krojem przypomina maskująca brzuch sukienkę ciążową. Co więcej, dociekliwi zauważyli także, że księżna wykonuje charakterystyczne ruchy w okolicach brzucha.

Co więcej, internauci twierdza, że zmiana przez Kate fryzury ma za zadanie odwrócić uwagę od ciążowego brzucha. Zgadzacie się?

Przypomnij sobie o: CZY JEST TU NASTĘPCA TRONU? OFICJALNY RODZINNY PORTRET Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II NA 2020 ROK

Jak informował portal "Życie": BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA SZUKA PRACOWNIKA. NA CZYM MA POLEGAĆ PRACA I KTO MOŻE APLIKOWAĆ

Portal "Życie" pisał również: KOLEJNE ZMIANY W PRAWIE O RUCHU DROGOWYM. BLISKO 40 TYSIĘCY POLSKICH KIEROWCÓW MOŻE STRACIĆ SWOJE UPRAWNIENIA