Kto nie marzy o tym, aby poznać brytyjską rodzinę królewską. Na całym świecie nie brakuje fanów mieszkańców Pałacu Buckingham. Okazję do prywatnych spotkań z czlonkami rodziny ma niewielu, Jednak są tacy, którzy królową Elżbietę II widują każdego dnia.

Tymi szczęśliwcami są pracownicy Palacu Buckingham. To właśnie oni mogą oglądać jedną z najsłynniejszych rodzin na świecie w trakcie codziennych czynności. Okazuje się, że ponownie pojawiła się szansa na bliskie spotkanie z monarchinią i jej rodziną. Wszystko przez jedno ogłoszenie.

Taka oferta pracy nie zdarza się często. Brytyjska rodzina królewska ogłosiła, że poszukuje pracownika. Pałac Buckingham oświadczył, że zatrudni osobą na stanowisko asystenta sprzątania, który dołączy do personelu w zamku Windsor.

Kto może zostać pracownikiem Pałacu Buckingham?

Aby pracować dla brytyjskiej rodziny królewskiej trzeba posiadać odpowiednie doświadczenie w sprzątaniu. Dużą zaletą byłoby także posiadanie wiedzy na temat podstawowych zasad pierwszej pomocy.

Jak podaje portal "Jastrząb Post" w ogłoszeniu o pracę można przeczytać:

"Doświadczenie w sprzątaniu i udzieleniu podstawowej pomocy medycznej byłoby zaletą, ale nie jest to niezbędne. Bardziej interesuje nas Twoje praktyczne podejście i umiejętność stawiania czoła nowym wyzwaniom."

Praca dla rodziny krolewskiej z pewnością będzie wielką przyjemnością, a świadczyć o tym może m.in. fakt, iż ci, którzy zostają zatrudnieni w Pałacu Buckingham często pracują tam przez długie lata.

Jak donosi "Jastrząb Post" osoba zatrudniona na stanowisko portiera na złe warunki pracy nie może narzekać. Wręcz przeciwnie taka umowa przynosi same korzyści. Portier ma 33 dni urlopu w ciągu roku oraz nie musi martwić się o wyżywienie i zakwaterowanie.

Pracownik mieszka w Pałacu oraz otrzymuje wszystkie posiłki za darmo. Najwiekszą zaletą jest jedna pensja. Za swoją pracę dostaje prawie 100 tysięcy złotych rocznie. Chyba już nikogo nie dziwi duże zainteresowanie ofertami pracy dla rodziny królewskiej.

Przypomnij sobie o: KOLEJNE TAJEMNICE RODZINY KRÓLEWSKIEJ WYSZŁY NA JAW. PRZEKONAJ SIĘ CZEGO DOTYCZĄ TYM RAZEM

Jak informował portal "Życie": KSIĄŻĘ HARRY I KSIĘŻNA MEGHAN OPUBLIKOWALI ZDJĘCIE Z SYNKIEM. INTERNAUCI ZWRÓCILI UWAGĘ NA LUKSUSOWĄ STYLIZACJĘ CHŁOPCA

Portal "Życie" pisał również: BREXIT ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI. NADAL NIEPEWNA JEST PRZYSZŁOŚĆ POLAKÓW W WIELKIEJ BRYTANII