Królowa Elżbieta II to najdłużej panująca monarchini w historii Wielkiej Brytanii. Koronowano ją w 1953 roku i pełni swoją funkcję do dnia dzisiejszego. Przez ten okres stała się jedną z najbardziej uwielbianych władczyń.

Aktualnie wyznaczonych jest trzech następców tronu: książę Karol, jego syn William i wnuk George. Kto ostatnie zasiądzie na tronie? Jak się okazuje coraz częściej mówi się o tym, że mąż Camili zrezygnuje z tej funkcji i przekaże obowiązki swojemu synowi. Czy tak będzie? Aby się o tym przekonać trzeba jeszcze trochę poczekać.

Królowa Elżbieta II opublikowała portret rodzinny z następcami tronu

Królową Elżbietę II i jej następców niewątpliwie łączy szczególna więź. Przekonać się o tym można oglądając zdjęcia całej czwórki, które co jakiś czas publikowane są w social mediach. W ostatnim czasie pokazano fotografie wykonane z okazji świąt Bożego Narodzenia. Teraz nadszedł czas, aby zamieścić wpis z okazji Nowego Roku. Na portrecie cała czwórka uśmiecha się do obiektywu. W opisie pod zdjęciem rodzina królewska składa swoim obserwującym najserdeczniejsze życzenia.

"Nowy portret królowej i księcia Walii, księcia Cambridge i księcia George’a został wydany z okazji nowej dekady. Życzymy wszystkim obserwatorom szczęśliwego i zdrowego roku 2020!"

Jaka była reakcja na opublikowane zdjęcie?

Najnowszy wpis spodobał się obserwatorom rodziny królewskiej. Pod zdjęciem nie zabrakło podziękowań za życzenia i zachwytów rodzinnym portretem.

"Co za historyczne zdjęcie. Cztery pokolenia razem. Bardzo mi się podoba ten wpis."

"George już jest taki duży? Nie mogę w to uwierzyć! Wyglądacie świetnie, wszystkiego dobrego dla Was!"

"Urocze zdjęcie! George jest taki cudowny. Ciekawe, czy już wie, że kiedyś zostanie królem?"

"Najlepsi członkowie rodziny królewskiej na jednym zdjęciu. Uwielbiam Was. Wszystkiego najlepszego!"

"W rodzinie siła. Jesteście wzorami do naśladowania. Brawo!"

Trudno nie zgodzić się, że zdjęcie jest bardzo urocze!

Zobacz także: KOLEJNE TAJEMNICE RODZINY KRÓLEWSKIEJ WYSZŁY NA JAW. PRZEKONAJ SIĘ CZEGO DOTYCZĄ TYM RAZEM

Może zainteresuje Cię to: KRÓLOWA ELŻBIETA WYGŁOSIŁA ŚWIĄTECZNE ORĘDZIE W SYMBOLICZNEJ SUKIENCE. CO CHCIAŁA PRZEKAZAĆ WSZYSTKIM MONARCHINI

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: PRZEŁOM W SPRAWIE CZTERNASTEJ EMERYTURY. MINISTER RODZINY ZDRADZA, KIEDY PIENIĄDZE TRAFIĄ DO EMERYTÓW