Książę William i księżna Kate są małżeństwem od 2011 roku. Para tworzyła bardzo zgrany duet, aż do czasu, kiedy światło dzienne ujrzały plotki o romansie księcia Williama. Książę miał zdradzać żonę ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa - Rose Hanbury.

Jedna plotka wywołała medialną burzę. Pojawiały się nawet informacje o planowanym rozwodzie. Sugerowano, iż para nie chce dłużej ze sobą żyć, udając, iż w ich małżeństwie wszystko się układa.

Księżna Kate miała nawet stanowczo zabronić Williamowi kontaktów z Rose. Sprawa jednak wciaż odbijała się szerokim echem w mediach, a tabloidy pisały o coraz to nowszych doniesieniach o kryzysie ich związku.

Kryzys w małżeństwie księcia Williama i księżnej Kate?

O tym, co dzieje się między małżonkami pisał "The Globe":

"Książę William i jego zazdrosna żona, Kate, rozmawiają już z prawnikami, ponieważ ich małżeństwo rozpadło się po skandalicznych plotkach o romansie. Kate jest upokorzona doniesieniami o romansie Williama, który zdradzał ją pod jej nosem i nie zamierza grać głupiej. Ktoś doniósł jej, że William od lat torował drogę w towarzystwie dla Rose i mówił znajomym, że jest tą, która wywinęła się z małżeństwa z nim. Książę i księżna zatrudnili pełnomocników, którzy rozmawiają o pieniądzach i opiece nad dziećmi."

W pewnym momencie sprawa ucichła, a media zaniechały publikacji, oskarżycielskich wobec Williama, tekstów. Jak podaje "Jastrząb Post" najprawdopodobniej wpływ na to miała interwencja członków brytyjskiej rodzinny królewskiej.

Niezręczne spotkanie w kościele

W ubiegły weekend doszło jednak do spotkania, które na nowo wywołało plotki. Mianowicie podczas mszy w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham w hrabstwie Norfolk, para książęca wpadła na Rose Hanbury!

Przypadkowe spotkanie nie popsuło humoru księżnej Kate. Uśmiech nie zniknął również z twarzy księcia Williama. Jedynie Rose nie cieszyła się na widok małżeństwa. Czy faktycznie takie zachowanie Rose ma związek z romansem z księciem?

Przypomnij sobie o: CZY JEST TU NASTĘPCA TRONU? OFICJALNY RODZINNY PORTRET Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II NA 2020 ROK

Jak informował portal "Życie": BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA SZUKA PRACOWNIKA. NA CZYM MA POLEGAĆ PRACA I KTO MOŻE APLIKOWAĆ

Portal "Życie" pisał również: "BAŁEM SIĘ GO". DONALD TUSK PIERWSZY RAZ WYZNAŁ PRAWDĘ O SWOIM OJCU