Problemy zdrowotne nie opuszczają Pawła Królikowskiego. Na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia polskim show-biznesem wstrząsnęła wiadomość, że aktor ponownie trafił do szpitala.

Stan zdrowia Pawła Królikowskiego okazał się na tyle poważny, że aktor musiał spędzić świta Bożego Narodzenia w szpitalu. Przy szpitalnym łóżku aktora cały czas czuwała jego rodzina.

Bliscy znajomi wspierają Pawła Królikowskiego

Choroba Pawła Królikowskiego zaniepokoiła wszystkich. Bliscy znajomi aktora starają się go wspierać. Jak się okazuje, niektórzy bardzo dobrze go rozumieją. Jak się okazuje, podobną historię przeżył jego kolega z planu serialu „Ranczo” - Bogdan Kalus, on także spędził kiedyś święta będąc w szpitalu.

Na temat choroby Królikowskiego wypowiedziała się także Katarzyna Skrzynecka. Koleżanka i jurorka, która razem z aktorem zasiada w jury programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Katarzyna Skrzynecka powiedziała w rozmowie z „Super Expressem”, że z nadzieją czeka na powrót kolegi.

Małgorzata Kożuchowska także czeka na powrót Królikowskiego

Ostatnio głos zabrała także Małgorzata Kożuchowska, która zdradziła, że cały czas myśli o Pawle i martwi się o jego zdrowie. Jak zdradziła w rozmowie z magazynem "Świat & ludzie", z niecierpliwością czeka na jego powrót do pracy.

- Znając Pawła, wierzę, że wszystko będzie dobrze, wróci do nas – powiedziała.

Małgorzata Kożuchowska jest zastępczynią Pawła Królikowskiego, który przed dwoma laty został prezesem ZASP-u. Aktorka jest w stałym kontakcie z bliskimi i rodziną Królikowskiego.