Drugi sezon programu „Sanatorium miłości”

Niedawno ruszył drugi sezon „Sanatorium miłości”, czyli programu, który okazał się prawdziwym hitem Telewizji Polskiej. Do tej pory każdy odcinek reality show oglądało średnio 3,5 miliona widzów.

Telewidzowie z zapałem śledzą perypetie sympatycznych seniorów starających się o zdobycie prawdziwej miłości.

Wszystkie odcinki drugiego sezonu „Sanatorium miłości” zostały nagrane już jakiś czas temu. 5 stycznia na antenie TVP1 można było obejrzeć pierwszy odcinek nowej serii.

W programie pojawiło się dwunastu seniorów: szóstka pań i szóstka panów.

Każdy z uczestników przyszedł do programu z jednym pragnieniem – żeby znaleźć miłość. Na ich przykładzie Telewizja Polska chce pokazać widzom, że życie po sześćdziesiątce nie musi być nudne.

Seniorzy spotkali się w Uzdrowisku Ustroń w Sanatorium Równica, które leży w malowniczym paśmie górskim Beskidu Śląskiego.

Przez kilka tygodni poddawani byli zabiegom pielęgnacyjnym, dbali o kondycję, nawiązywali nowe przyjaźnie i korzystali z rozmaitych rozrywek.

Organizatorzy reality show przygotowali dla uczestników programu wiele niespodzianek. Wśród nich znalazły się m.in. dancingi, romantyczne kolacje przy świecach czy zabiegi w gabinecie odnowy biologicznej.

Program prowadzi Marta Manowska, która zyskała ogromną sympatię widzów.

Uczestnikami popularnego show są Wojtek z Warszawy, Stenia z Wrześni, Gerard z Zabrza, Iwona z Radomska, Wiesława z Białegostoku, Waldemar z Zielonej Góry, Władysław B. z Łodzi, Adam z Wolbromia, Halina z Kielc, Barbara z Sosnowca, Władysław P. z Jastrzębia-Zdroju oraz Bożena z Lombard koło Chicago.

Każdy, kto bierze udział w programie „Sanatorium miłości”, ma ukończony 60. rok życia. To jeden z warunków wymaganych od uczestników.

Nowe odcinki emitowane są w każdą niedzielę o godzinie 21:15 na antenie TVP.

Co wydarzyło się w drugim odcinku popularnego programu?

W drugim odcinku sporo się działo. Miano kuracjusza odcinka otrzymał Wojtek, który przyznał na początku, że jeśli nie znajdzie swojej drugiej połówki, to sam program i poszukiwanie miłości jest świetną przygodą.

Jak się okazało, Wiesława i Stenia, współlokatorki, są zupełnie różne – całkiem inaczej niż Stenia, Wiesie twierdzi, że nie musi się malować. Stenia z kolei lubi seriale, zakupy oraz porządek.

Bożena i Barbara też mają odmienne charaktery. Bożena, mieszkająca na co dzień w Ameryce, lubi błyszczeć kreacjami, a Barbara to osoba konkretna.

Kuracjusze rozmawiali o istocie miłości. Mają na ten temat odmienne poglądy – Bożena uważa, że każda miłość jest pierwsza, Wiesia z kolei nie zgadza się z tą opinią. Uważa, że nie ma prawa wypowiadać się w tej kwestii.

Nowi uczestnicy programu opowiadali o tym, że bardzo mocno potrzebują kochać i być kochanymi, a seks to jeden z ważnych elementów związku (Władysław P. pokusił się nawet o stwierdzenie, że jest jednym z najważniejszych elementów).

Wojtek musiał wybrać, z kim pójdzie na pierwszą randkę. Była to na tyle trudna decyzja, że postanowił losować.

Przeznaczenie chciało, że padło na Bożenę z USA. Mieli trochę wspólnych tematów – Wojtek także kiedyś mieszkał w Stanach. Jednak Bożena była tak rozgadana, że Wojtek chciał się zrelaksować i w końcu poprosił o ciszę.

„My tu nie przyszliśmy słuchać twoich wykładów” – zganiła Bożenę Wiesia.

Podczas ćwiczeń fizycznych uczestnicy poznawali się lepiej. Przewidziano między innymi dawkę rozciągania. W czasie ćwiczeń Wiesia zauważyła, że musi zrzucić nieco ciała.

Następnie niektórzy uczestnicy wybrali się na siłownię, co bardzo przypadło do gustu Iwonie i Gerardowi, którzy zaczęli flirtować. Jednak Iwoną zainteresował się również Wojtek, z czego Gerard nie był zadowolony.

Podczas wieczornej zabawy seniorzy otrzymali okazję do zaprezentowania ukrytych talentów. Poza tańcem mieli okazję zaśpiewać w karaoke.

Najlepiej wypadł Wojtek, zaś Wiesia wybrała recytowanie, gdyż okazało się, że nie ma talentu wokalnego.

Przypomnij sobie o… GORĄCA DYSKUSJA W PROGRAMIE ŚNIADANIOWYM. CO NIE SPODOBAŁO SIĘ AGNIESZCE PEREPECZKO

Jak informował portal Życie: MAGDA GESSLER MOGŁA POCZUĆ SIĘ URAŻONA. WSZYSTKO PRZEZ KONTROWERSYJNE ZACHOWANIE UCZESTNICZKI "KUCHENNYCH REWOLUCJI"

Portal Życie pisał również o… NIEZNANE DOTĄD FAKTY O ANNIE PRZYBYLSKIEJ. JEJ MAMA OPOWIEDZIAŁA SMUTNĄ, A ZARAZEM WESOŁĄ HISTORIĘ Z DZIECIŃSTWA AKTORKI