Gwiazda 2. edycji programu "Sanatorium miłości", który jest już emitowany na TVP zdecydowała się na wyjątkowo szczere wyznanie. Telewidzowie dowiedzieli się o wielu szczegółach z prywatnego życia uczestniczki. Jak się okazuje, bylo one pełne problemów i niepowodzeń.

Uczestniczka poszukuje w "Sanatorium miłości" partnera godnego zaufania

W nowej edycji "Sanatorium miłości" znalazła się 61-letnia Iwona Mazurkiewicz. To najmłodsza uczestniczka, która z zawodu jest nauczycielką wychowania fizycznego. Do programu przyjechała w poszukiwaniu nowych znajomości, a przy okazji być może stałego partnera. Do tej pory mało kto był świadomy, przez co przeszła kobieta.

W pierwszym odcinku "Sanatorium miłości" Iwona Mazurkiewicz poruszyła temat swojego pierwszego małżeństwa. Wspomniała o mężu, który nadużywał alkoholu i określiła rozwój jako "bardzo bolesny". Po pewnym czasie pozwoliła sobie w końcu na miłość i ponownie zakochała się. Niedługo później wzięła po raz drugi ślub. Niestety i tym razem los okazał się nie być dla niej zbyt łaskawy. Jej partner zmarł.

"Śmierć mojego drugiego męża była czymś tak okrutnym, że trudno było mi sobie poradzić. Jest tęsknota, ból, ale mam piękne wspomnienia" - wspomina uczestniczka.

To jednak nie wszystko!

W życiu uczestniczki pojawiły się poważne problemy zdrowotne

Iwona Mazurkiewicz wspomina również o osobistym dramacie, jaki spotkał ją 8 lat temu. To właśnie wtedy lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór.

"Chciałam cieszyć się domem i wspaniałą rodziną - synem, synową i wnukiem. A tu nagle wykryto u mnie bardzo dużego guza trzustki - 9 na 7 cm. Przygotowałam siebie i bliskich na to, że może to być ostatni etap mojego życia" - opowiada smutnym głosem uczestniczka.

Uczestniczka przed udziałem w programie, trafiła na stół operacyjny. Na szczęście okazało się, że plan leczenia powiódł się. Obiecała sobie wtedy, że od teraz będzie żyła pełnią życia. Jest w pełni gotowa na nowe przygody i aby w końcu spotkało ją coś niesamowitego.

Może zainteresuje Cię to: ROZPOCZĘŁA SIĘ 2 EDYCJA "SANATORIUM MIŁOŚCI" W TVP. ZNAMY WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW. KTO WYSTĄPI W PROGRMIE

Polecamy także: MARTA MANOWSKA MA ROMANS Z UCZESTNIKIEM SWOJEGO PROGRAMU? "MIŁOŚĆ JEST OBECNA MIĘDZY NAMI"

Portal "Życie" informował o: ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI PRZEBYWA W SZPITALU. INFORMACJE POTWIERDZIŁA JEGO ŻONA. CO SIĘ STAŁO