Na kanale TVP rozpoczęła się 2 edycja programu "Sanatorium miłości" prowadzonego przez katowiczankę Marię Manowską. W ostatnią niedzielę 5 stycznia widzowie Jedynki zobaczyli pierwszy odcinek nowej serii. Kto został w nim Kuracjuszem?

Znamy uczestników 2 serii programu "Sanatorium miłości"

Podobnie jak w przypadku pierwszej edycji programu "Sanatorium miłości" uczestnicy z całej Polski spotkali się w Ustroniu. Pierwszy odcinek nowej serii miał na celu przede wszystkim poznać wszystkich ze sobą. W kolejnych będą spędzać czas nie tylko w tytułowym sanatorium, ale też na mieście. W każdym tygodniu uczestnicy wybiorą parę, która ich zdaniem zasługuje na miano Kuracjuszy Odcinka.

Pełna lista uczestników "Sanatorium miłości"

1. Wojtek z Warszawy

2. Stenia z Wrześni

3. Gerard z Zabrza

4. Iwona z Radomska

5. Wiesława z Białegostoku

6. Waldemar z Zielonej Góry

7. Władysław B. z Łodzi

8. Adam z Wolbromia

9. Halina z Kielc

10. Barbara z Sosnowca

11. Władysław P. z Jastrzębia-Zdroju

12. Bożena z Lombard koło Chicago

W programie znalazło się sporo osób ze Śląska i okolic

Jak się okazuje w drugiej edycji programu nie zabraknie uczestników z Górnego Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego. Na udział w programie zdecydowała się między innymi Barbara z Sosnowca.

"O! To na pewno się dogadamy, bo ja z Katowic" - powiedziała do niej prowadząca program Marta Manowska.

Z Sosnowcem wiele wspólnego ma również inny uczestnik, Gerard z Zabrza, który pracował jako ratownik górniczy na kopalni Zabrze.

"Pamiętam akcję ratowniczą na kopalni Sosnowiec w 1970 roku. Dwóch górników było przez pięć dni pod ziemią. Ja do nich dotarłem" - wspominał przed kamerami.

Z Górnego Śląska przyjechał także Władysław z Jastrzębia-Zdrój, który przyznał jednak, że nie pochodzi stamtąd.

"Przyjechałem tu za żoną" - wyznał.

Bardzo często na Śląsku i w Zagłębiu bywał też Adam z Wolbromia. Być może dzięki jego udziałowi w programie wiele osób dowie się, gdzie leży to niewielkie miasteczko.

"Wolbrom? A gdzie to jest?" - pytało pana Adama większość kuracjuszy w pierwszym odcinku.

"Koło Olkusza" - próbował ratować sytuację. Niestety nie pomogło to zbyt wiele w zlokalizowaniu Wolbromia na mapie.

Co zobaczymy w nowej serii "Sanatorium miłości"?

Każdy, kto bierze udział w programie "Sanatorium miłości" ma ukończone 60. rok życia. To jeden z warunków wymaganych od uczestników. Do sanatorium Równica w Ustroniu trafiło sześć kobiet i sześciu mężczyzn, którzy spędzą wspólnie 30 dni, tym razem w letnim anturażu. Pierwsza seria programu była kręcona zimą w Beskidzie Śląskim.

Dla uczestników programu przygotowano wiele zróżnicowanych aktywności fizycznych, i wycieczek. Co więcej gospodyni programu będzie przeprowadzała z nimi szczere rozmowy. Na wszystkich czekają wyjątkowe atrakcje i przygody, a także zabiegi podnoszące kondycję fizyczną. Dwunastka uczestników w trakcie trwania turnusu będzie pod opieką uwielbianej przez widzów Marty Manowskiej. Nowe odcinki emitowane są w każdą niedzielę o godzinie 21:15 na antenie TVP.

Zobacz także: MARTA MANOWSKA MA ROMANS Z UCZESTNIKIEM SWOJEGO PROGRAMU? "MIŁOŚĆ JEST OBECNA MIĘDZY NAMI"

Może zainteresuje Cię to: ILE ZARABIA MARTA MANOWSKA? NIEWIARYGODNE, ILE DZIENNIKARKA ZYSKA ZA JEDEN ODCINEK POPULARNEGO SHOW

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANE PREMIERY FILMOWE 2020 ROKU. KINA BĘDĄ PĘKAŁY W SZWACH