Doda to piosenkarka obecna na scenie już od lat. Zebrała sporą rzeszę fanów, którzy z chęcią obserwują jej muzyczne dokonania i przychodzą na koncerty swojej idolki.

W ostatnim czasie Dorota Rabczewska grała koncert w jednym z warszawskich klubów. Nawet ona nie spodziewała się, że wydarzenie będzie przebiegać w taki sposób.

Fani piosenkarki nie rozumieją, dlaczego zostali w ten sposób potraktowani, a wokalistka przeprasza ich za te wydarzenia.

Doda przeprasza za feralny koncert

15 lutego Doda obchodziła swoje trzydzieste szóste urodziny. Dlatego właśnie zorganizowała koncert w klubie Glam w Warszawie.

Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem – fani licznie przybyli na wydarzenie. Doda zagrała swoje najpopularniejsze utwory.

Dodatkową atrakcją była oryginalna kreacja Doroty – założyła srebrne body i prawie przezroczysty stanik. Miała na sobie także nietypowe nakrycie głowy, nazwane przez nią samą „wielorożec”.

Wydawałoby się, że to będzie świetny koncert, jednak nikt nie przewidział, co będzie się działo w trakcie wydarzenia. Doda po koncercie dodała na Instagramie zdjęcie, które zostało wykonane w klubie.

„To miejsce jest jak melina, nawet gorzej niestety” – pisał jeden z jej fanów.

„Dziękujemy za wczoraj! Choć warunki wczoraj były ekstremalne. Wyrwane włosy, obite nogi i brak powietrza, to dla ciebie warto zawsze. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego” – brzmiał kolejny komentarz.

Doda postanowiła odnieść się do tych komentarzy.

„Przepraszam moich fanów za wczorajsze warunki na moim koncercie. Mimo że jest to klub moich przyjaciół. Albo może, zwłaszcza że jest to klub moich przyjaciół, powinnam w końcu powiedzieć to głośno.”

„Jak to możliwe, że w tych czasach wszyscy palą w pomieszczeniu, w którym nie da się oddychać, a co dopiero śpiewać? Jak to możliwe, że nie jestem w stanie wziąć nawet jednego oddechu, by móc spędzić czas z moimi fanami czy dobrze się bawić na moich urodzinach?”

„Smród we włosach i w ubraniach czuję do tej pory i ledwie mówię. Z całym szacunkiem, to mój ostatni występ w tym klubie” – poinformowała wokalistka.

View this post on Instagram

😛wielorożec

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Przypomnij sobie o… ILE ZARABIAJĄ CZŁONKOWIE RODZINY KRÓLEWSKIEJ. KWOTY PRZYPRAWIAJĄ O ZAWRÓT GŁOWY

Jak informował portal Życie: NA JAW WYSZŁA NAJWIĘKSZA TAJEMNICA PROGRAMU "SANATORIUM MIŁOŚCI". TVP NIE BĘDZIE ZADOWOLONE Z WYZNANIA JEDNEJ Z UCZESTNICZEK

Portal Życie pisał również o… RADOSŁAW LISZEWSKI OPOWIEDZIAŁ O SWOJEJ RELACJI Z ŻONĄ. KOBIETA NIE POZWALA MU NA WSZYSTKO