Radosław Liszewski od lat króluje na dico-polowej scenie. Mężczyzna należy do znanego zespołu „Weekend” i zasłynął dzięki takim utworom jak: „Ona tańczy dla mnie”, „Za miłość mą”, czy „Za każdą chwilę z Tobą”.

Pomimo popularności i ciągłych koncertów, mężczyzna zawsze znajduje czas dla swoich najbliższych. To właśnie jego ukochana żona i dwoje synów są dla Radosława Liszewskiego najważniejsi.

Radosław Liszewski szaleje za swoją żoną

Lata mijają, a disco-polowy muzyk wciąż kocha jedną i tą samą kobietę. I to na zabój! Radosław Liszewski nie wyobraża sobie życia bez swojej żony.

Mężczyzna poznał się z Dorotą w podstawówce, jednak ich uczucie rozkwitło dużo później. Widać, że jest to prawdziwa miłość.

- „Jest taka, jaka powinna być żona: czuła, opiekuńcza, kochana, rodzinna. Wspiera mnie, zawsze mogę na nią liczyć, jest także pierwszym krytykiem mojej twórczości” – powiedział jakiś czas temu Radosław Liszewski w rozmowie z „Faktem”.

Radosław Liszewski i jego żona Dorota tworzą bardzo zgrane małżeństwo. Muzyk przyznał, że prawie w ogóle się nie kłócą. Oczywiście, zdarzają im się drobne sprzeczki, ale szybko o nich zapominają.

- „Czasami pokłócimy się, ale po dwóch minutach złość mija i tyle” – powiedział lider zespołu „Weekend”.

Dorota Liszewska nie pozwala jednak na wszystko

Żona Radosława Liszewskiego przyzwyczaiła się już do jego ciągłych koncertów i wyjazdów. Kobieta ufa swojemu mężowi i bezgranicznie go kocha, jednak są rzeczy, na które nie może się zgodzić.

Zdecydowanie zakazała mu obściskiwania się z młodymi dziewczynami w jego teledyskach. Radosław Liszewski wziął to sobie do serca i pokornie przyjął zakaz żony.

- „Postawiła jeden warunek, że nie robimy żadnego miziania. Zresztą ja jestem za stary na takie rzeczy na ekranie” – powiedział Radosław Liszewski dla „Faktu”.

Niebawem para będzie świętować swoją 25. rocznicę ślubu. Radosław Liszewski zdradził, że mają zamiar zorganizować z tej okazji imprezę, na którą zaproszą wszystkich przyjaciół.

Może zainteresuje Cię to: DON VASYL JEST ZACHWYCONY TALENTEM WIKTORII GABOR: "ONA ROBI TAKIE PIOSENKI JUŻ BARDZIEJ DLA ŚWIATA"

Zobacz także: GWIAZDA NOWEGO SEZONU "SANATORIUM MIŁOŚCI" MA ZA SOBĄ BARDZO TRUDNE CHWILE. SZCZERE WYZNANIE UCZESTNICZKI

Portal "Życie" informował o: PAWEŁ KRÓLIKOWSKI MA PROBLEMY NIE TYLKO ZE ZDROWIEM. LOS NIE JEST DLA NIEGO ŁASKAWY