Quebonafide osiągnął już wiele na polskiej scenie muzycznej. Większość jego fanów to osoby młode, które przyzwyczajone były do dotychczasowego wizerunku rapera – niepokorny, wytatuowany i charyzmatyczny Kuba Grabowski to coś, co dobrze znali.

Ni stąd, ni zowąd raper pokazał swoje nowe oblicze. Nie ma na nim tatuaży, ubiera się bardzo skromnie, ma krótkie, ciemne włosy i okulary.

Zmiana wizerunku Quebonafide

Jak łatwo można się domyślić – nowy wizerunek ma związek z karierą popularnego rapera. Quebonafide „wrócił do korzeni” – dokładnie w ten sposób wyglądał na jednym ze starych zdjęć, które kiedyś wyciekło do sieci.

Kuba Grabowski, bo tak właściwie nazywa się artysta, prawdopodobnie obrał nowy kierunek w swojej karierze. Zamiast unosić się na fali ostatnich, największych hitów, postanowił zrobić coś świeżego, coś nowego.

Zapowiedzią dalszych poczynań Quebo jest nowa piosenka, „Jesień”, w której gościnnie występuje Natalia Szroeder, prywatnie partnerka rapera. Opublikowano także teledysk do utworu.

Quebonafide pracuje właśnie nad nową płytą, której tytuł będzie brzmieć „Romantic Psycho”.

Raper, który dotychczas stronił od mediów, pojawił się w „Dzień dobry TVN”. Ten wywiad stał się przedmiotem burzliwych dyskusji.

Quebo odwiedził program śniadaniowy i opowiedział o swoim „nowym początku” oraz tym, co zamierza robić w najbliższych miesiącach. Raper zachowywał się tak, jakby był niezwykle skrępowany, jak mówił, był szczęśliwy, że „może być na tej samej kanapie, na której przed chwilą był zespół Mazowsze”.

Marcin Prokop w swoim wpisie słusznie zauważa, że artysta powinien „znajdować sposoby, żeby jego sztuka trafiła jak najszerzej”.

To zaś znakomicie udało się Kubie Grabowskiemu – od czasu opublikowania pierwszego zdjęcia w nowym wizerunku artysta budzi ogromne emocje we wszystkich mediach!

Prawdopodobnie Quebo przeprowadzi swoich fanów przez całą swoją ścieżkę, pokaże kolejne kroki kariery – co będzie się wiązało z ewolucją jego wyglądu, odsłanianiem tatuaży oraz zmianą zachowań. Na to wskazują dotychczasowe bardzo lakoniczne informacje, które podaje gwiazdor.

Przypomnij sobie o… PAWEŁ KRÓLIKOWSKI JEST W CIĘŻKIM STANIE. GDYBY NIE JEGO ŻONA, DAWNO NIE BYŁOBY GO WŚRÓD NAS

Jak informował portal Życie: BARBARA KURDEJ-SZATAN USŁYSZAŁA PRZYGNĘBIAJĄCĄ DIAGNOZĘ. NIE JEST DOBRZE Z JEJ ZDROWIEM

Portal Życie pisał również o… W „SANATORIUM MIŁOŚCI” ROBI SIĘ GORĄCO. PRZYSZEDŁ CZAS NA INTYMNE ROZMOWY I WYZNANIA