Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Co jakiś czas do mediów społecznościowych, gdzie często się udziela, trafiają informacje na temat jej stanu zdrowia oraz życia prywatnego. Basia wie, gdzie wyznaczyć granicę, więc nie ujawnia zbyt wiele.

Barbara Kurdej-Szatan pewne sprawy stara się zostawić dla siebie. Dlatego nikt nie wiedział o tym, z jakimi problemami zdrowotnymi się boryka.

Choroba Basi Kurdej-Szatan

Gwiazda wciela się w Joasię w serialu „M jak miłość” już od kilku lat. Widzowie serialu bardzo lubią jej postać, a sama aktorka czerpie przyjemność ze swojej pracy.

Niestety, to właśnie na planie serialu, gdy kręcono jedną ze scen, wydarzyło się coś, co sprawiło, że teraz Basia zmaga się z poważną chorobą. Podczas nagrywania sceny plenerowej Basię Kurdej-Szatan ukąsił kleszcz.

Zauważono to na tyle późno, że zdążyła zarazić się boreliozą. Gdy tylko usłyszała diagnozę od lekarza, podjęła się walki z chorobą.

Obecnie borelioza nie jest leczona jednym, zawsze skutecznym lekiem, dlatego gwiazda musi przechodzić regularne badania, a nawet trzymać się rygorystycznej diety, która ma pomóc jej w walce z chorobą.

Basia bierze także leki, jednak – jak na razie – są one bezskuteczne.

- Musiałam definitywnie odstawić cukier, białą mąkę i nabiał krowi, ponieważ chodziło nie tylko o to, żeby pozbyć się bakterii, lecz także żeby odgrzybić organizm, ponieważ swego czasu zażywałam dużo antybiotyków – opowiada.

- Przez to candida, grzyby, które zazwyczaj znajdują się w jelicie, rozprzestrzeniły się – mimo tego, że zażywałam specjalne osłony. Trudno jest nad tym zapanować, potrzebna jest dieta długoterminowa – przyznaje.

Życzymy Basi, by jak najszybciej wróciła do zdrowia!

Przypomnij sobie o… RADOSŁAW LISZEWSKI OPOWIEDZIAŁ O SWOJEJ RELACJI Z ŻONĄ. KOBIETA NIE POZWALA MU NA WSZYSTKO

Jak informował portal Życie: NIE DO WIARY, CO DZIAŁO SIĘ NA KONCERCIE DODY. ARTYSTKA PRZEPRASZA SWOICH FANÓW

Portal Życie pisał również o… PAWEŁ KRÓLIKOWSKI JEST W CIĘŻKIM STANIE. GDYBY NIE JEGO ŻONA, DAWNO NIE BYŁOBY GO WŚRÓD NAS