Ilona Ostrowska (45 l.) jest jedną z głównych postaci popularnego serialu „Ranczo”. Aktorka wciela się tam w rolę Lusi, którą łączy miłosna relacja z Kusym (w tej roli Paweł Królikowski).

Ona Amerykanka, polskiego pochodzenia zamieszkała we wsi Wilkowyje gdzie poznała ambitnego malarza, zmagającego się z alkoholizmem. Serialowych bohaterów połączyła miłość, założyli rodzinę, a w prywatnym życiu zostali przyjaciółmi.

Aktualnie aktorka, która już od blisko 14-stu lat pojawia się na ekranie telewizorów jako Lusi, rozpoczęła kolejny projekt. Tym razem jej postać będzie zupełnie inna. Być może pozwoli aktorce pokazać się z innej strony i zerwie z krzywdzącą łatką aktorki znanej tylko z jednej roli. Na 28 lutego 2020 r. planowana jest premiera najnowszego filmu z jej udziałem pt. "Swingersi".

W międzyczasie aktorka postanowiła zatroszczyć się o siebie. Ilona Ostrowska udostępniła w sieci odważne zdjęcie. Aktorka pozuje na nim zupełnie nago. Nie ma na sobie ubrań, ani makijażu. Aktorka wygląda jakby właśnie wyszła spod prysznica. Jak się okazuje, aktorka dopiero co wyszła spod rąk masażysty, który wprawił ją w doskonały nastrój.

Pod fotografią Ostrowska zamieściła opis, w którym zachęca swoich obserwujących do chwili relaksu

- Warto na chwile się zatrzymać i zrobić coś dla siebie. ”Czuje się świetnie ach jak wspaniale”. I tego Wam życzę!

Przypomnij sobie o… DAGMARA KAZIMIERSKA UDOSTĘPNIŁA NIEPOKOJĄCE ZDJĘCIE. FANI MARTWIĄ SIĘ O STAN CELEBRYTKI