Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski zagrali wspólnie w popularnym serialu Ranczo. Ona Amerykanka, polskiego pochodzenia zamieszkała we wsi Wilkowyje gdzie poznała ambitnego malarza, zmagającego się z alkoholizmem. Serialowych bohaterów połączyła miłość, założyli rodzinę, a w prywatnym życiu zostali przyjaciółmi.

Tuż przed świętami media obiegła informacja, że Królikowski trafił do szpitala, wspierała go nie tylko rodzina, która przez cały czas regularnie odwiedza go w szpitalu, ale także koledzy z branży, którzy zawsze ciepło się o nim wypowiadają. Bogdan Kalus, w rozmowie z Faktem powiedział, że trzyma kciuki za powrót aktora do zdrowia kolejnie sprawę skomentowała Ostrowska.

Ilona na swoim Instagramie dodała zdjęcie z serialowym Kusym. W opisie napisała, że życzy mu szybkiego powrotu do zdrowia:

Z moim Przyjacielem Królikiem. Zdrówka Kochany. Wracaj, się nie wygłupiaj, musimy jeszcze dużo namieszać. Czekam na Ciebie w boksach. Twoja Lucynda #Pawel Krolikowski #przyjacielnazawsze #zdrowka

Wpisem poruszyła internautów, którzy pisali, że nie mogą doczekać się powrotu serialowego duetu na plan:

Oglądam Was co dziennie w ranczo. Również trzymam kciuki za Kusego. I Ciebie pozdrawiam.

Dołączam się. Duuużo zdrówka i sił Panie Pawle.

Jest taki wywiad na stronie PR w którym Pan Paweł mówi, że gdyby nie Pani to nie byłby z niego taki Kusy jaki był – i faktycznie chyba coś w tym jest. Wyjątkowy duet, a scena z paleniem obrazów do dziś ciary.

Jesteście hiper duetem, ostatnia Państwa scena przed w dworkiem w 130 odcinku wzrusza mnie nadal. Piękna, mądra bajka.

Trzymamy kciuki za Pana Pawła!!

Warto sobie przypomnieć: PAWEŁ KRÓLIKOWSKI TRAFIŁ DO SZPITALA. AKTOR JEST POWAŻNIE CHORY

Portal "Życie" pisał: ANTEK KRÓLIKOWSKI W SZPITALU. AKTOR ODWIEDZIŁ W ŚWIĘTA OJCA

Portal "Życie" pisał również o: NIESAMOWITA REAKCJA MAŁEGO CHŁOPCA. MAMA ZABRAŁA GO NA PIERWSZEW ŻYCIU ŚWIĄTECZNE ZAKUPY