Michał Szpak już od dobrych kilku lat pozostaje na językach. Gwiazdor wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, a jego nietypowy styl jest doceniany przez wielu fanów.

Wszystko zaczęło się od występu w programie TVN-u, teraz zaś Szpak planuje podbić rynek muzyczny nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Utalentowany artysta jest bardzo lubiany przez Polaków - być może zyska uznanie na całym świecie?

Michał Szpak lubi pokazywać fragmenty swojego życia prywatnego na Instagramie, jednak bardzo uważa na to, co znajdzie się w sieci. Tym razem pokazał się z półnagim mężczyzną!

Każdy post Michała Szpaka dotyczący życia prywatnego jest dla jego fanów prawdziwą gratką – artysta nie lubi zdradzać zbyt wiele. Tym razem zaczęli dociekać, kim jest mężczyzna z fotografii.

Słynny wokalista pokazuje prywatne zdjęcia z umiarem i mówi tylko o tym, co chce ujawniać – właśnie dlatego fani nie wiedzą szczegółów, jeśli sam Szpak nie zdecyduje się o nich powiedzieć. Dlatego temat jego życia sercowego pozostaje dla nich ciekawy – Michał raczej nie porusza tej kwestii.

Michał Szpak oraz tajemniczy mężczyzna

Zdjęcie Michała Szpaka z półnagim innym mężczyzną znalazło się na InstaStories gwiazdora. Pokazał tam, jak zajmują się skręcaniem mebli.

Jak się okazuje, osobą, która pomagała mu w urządzaniu pokoju, jest Dawid Płaczek.

„Kiedy interior disagner rozkminiać zaczyna i pomaga Ci w ogarnięciu tego, co prawdopodobnie nigdy ogarnięte mogłoby nie zostać. Love love” – napisał gwiazdor.

Fanów, którzy liczyli, że między nimi jest coś więcej, czeka rozczarowanie – Dawid jest dobrym przyjacielem Michała i wzajemnie sobie pomagają, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Michał Szpak po prostu rzadko pokazuje swoje zdjęcia z Dawidem.

Przypomnij sobie o… RADOSŁAW LISZEWSKI OPOWIEDZIAŁ O SWOJEJ RELACJI Z ŻONĄ. KOBIETA NIE POZWALA MU NA WSZYSTKO

Jak informował portal Życie: CZY JOANNA KORONIEWSKA JEST W CIĄŻY. SYNOWA KATARZYNY DOWBOR ZABRAŁA GŁOS W TEJ SPRAWIE

Portal Życie pisał również o… SĘDZIA ANNA MARIA WESOŁOWSKA MA ZA SOBĄ BARDZO TRUDNY CZAS. POŻEGNAŁA MĘŻA I PRZESZŁA POWAŻNĄ OPERACJĘ