W mediach pojawiły się kolejne plotki, jakoby Katarzyna Dowbor miała już niedługo po raz kolejny zostać babcią. Wszystko po poście Joanny Koroniewskiej, aktorki znanej między innymi z serialu „M jak miłość”.

Część internautów doszła do wniosku, że Joanna Koroniewska jest w ciąży. Następnie napisały o tym także niektóre media.

Joanna Koroniewska zabrała głos w sprawie ciąży

Aktorka opublikowała na InstaStories relację, po której część jej fanów uznała, że właśnie w ten sposób poinformowała ich o ciąży. Gwiazda zdecydowała się sama skomentować te plotki.

Prywatnie Joanna Koroniewska jest żoną Macieja Dowbora i synową Katarzyny Dowbor.

Emocje wzbudziły relacje, które dodała Koroniewska na swoim Instagramie. Wszystko dlatego, że aktorka zareklamowała linię ciążowych ubrań jednych z sieciówek odzieżowych.

Właśnie po tej relacji obserwatorzy gwiazdy uznali, że jest ona w ciąży. Czy słusznie?

- Od wczoraj dostaję od Was gratulacje z powodu mojej kolejnej rzekomej ciąży. Dementuję – poinformowała krótko aktorka.

- Choć rzeczywiście są kobiety, które są i mogą być w tym błogosławionym stanie bez najmniejszych problemów i kiedy tylko zapragną, to ja niestety do nich nie należę.

- Każda z moich córeczek to wielki, prawdziwy cud i jestem wdzięczna przede wszystkim za to, że są zdrowe, a reszta tak naprawdę schodzi na dalszy plan – wyznała.

- Dziękuję za to, co mam, a mam naprawdę to, co w życiu najważniejsze – podsumowała aktorka i dodała, że gdy pojawiają się podobne plotki o ludziach, których nie znamy, lepiej nie składać im przedwczesnych gratulacji.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wychowują dwie córeczki, 11-letnią Janinę oraz 2-letnią Heleną. Oboje są niezwykle rodzinni i cieszą się z każdej chwili spędzonej z dziećmi.

Co sądzicie na temat ciąży? Czy rzeczywiście powinno się czekać na potwierdzenie ze strony głównych zainteresowanych, by złożyć gratulacje?

Przypomnij sobie o… W „SANATORIUM MIŁOŚCI” ROBI SIĘ GORĄCO. PRZYSZEDŁ CZAS NA INTYMNE ROZMOWY I WYZNANIA

Jak informował portal Życie: NIE WSZYSCY ZJAWILI SIĘ NA PREMIERZE "ZENKA". KOGO ZABRAKŁO W TYM WAŻNYM DNIU

Portal Życie pisał również o… DIAMETRALNA ZMIANA WIZERUNKU POLSKIEGO RAPERA. QUEBONAFIDE UDZIELIŁ ZASTANAWIAJĄCEGO WYWIADU