Krzysztof Jackowski jest słynnym polskim jasnowidzem. Mężczyzna uznawany za medium ma wielu fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą jego kolejne kroki.

Jakiś czas temu Krzysztof Jackowski założył swój własny kanał w serwisie YouTube. Właśnie tam dzieli się ze swoimi obserwatorami kolejnymi przewidywaniami.

Jeden z jego ostatnich filmików zawiera nietypowe nagranie, które bardzo zdziwiło fanów wizjonera.

Krzysztof Jackowski włączył nietypowe nagranie

Jasnowidz działa w swojej dziedzinie od 20 lat. Jego pomoc jest nieoceniona – dzięki jego pomocy udało się rozwiązać niemal 1100 spraw oraz znaleźć ponad 700 osób, które zaginęły.

Zazwyczaj na swoim kanale na YouTube mówi o własnych proroctwach, jednak czasami opowiada także o swoich przemyśleniach. Podczas jednej z transmisji na żywo wyznał, że to nie jest jego dobry dzień.

- Dzisiaj ja mam do Was prośbę. Mam strasznego doła i będzie to monolog. Ale myślę, że jak Wam powiem o swoim dole, to on się skończy – powiedział Krzysztof Jackowski.

Następnie podzielił się z widzami nietypowym nagraniem.

- Chyba nie naruszę praw autorskich, kiedy puszczę mały fragmencik Wam. Zawsze tego słucham, gdy mam doła, gdy mi coś nie idzie i się męczę z tym cały dzień. To sobie puszczam, uwaga, bo wielu z Was by mnie nie posądziło o to, że bardzo lubię hip-hop – wyznał.

- Zwłaszcza z tamtych lat, sporo lat wstecz. Polski hip-hop. Jednym z najlepszych zespołów z tamtych lat, które mi się podobały i podobają do dzisiaj, jest zespół WWO – W Witrynach Odbicia. Jednym z moich ulubionych utworów jest „Jeszcze będzie czas”.

Jak powiedział, tak zrobił. Włączył fragment utworu hip-hopowego, co niezwykle zdziwiło jego fanów.

Opowiedział o swoich uczuciach względem tego typu muzyki. Wizjoner uważa, że utwory hip-hopowe są w dużej mierze prawdziwe, a ich autorzy przez teksty przekazywali dużo swoich odczuć.

Dodaje, że to, że nie jest najmłodszy, wcale nie znaczy, że słucha utworów Mieczysława Fogga.

Przypomnij sobie o… TO ZDJĘCIE MICHAŁA SZPAKA Z MĘŻCZYZNĄ W STROJU ADAMA OBIEGŁO INTERNET. „LOVE LOVE”

Jak informował portal Życie: CZY JOANNA KORONIEWSKA JEST W CIĄŻY. SYNOWA KATARZYNY DOWBOR ZABRAŁA GŁOS W TEJ SPRAWIE

Portal Życie pisał również o… SĘDZIA ANNA MARIA WESOŁOWSKA MA ZA SOBĄ BARDZO TRUDNY CZAS. POŻEGNAŁA MĘŻA I PRZESZŁA POWAŻNĄ OPERACJĘ