Krzysztof Jackowski jest znanym jasnowidzem. I choć budzi wiele kontrowersji, to z jego wizji korzysta bardzo wiele osób. Z jego przemyśleń czerpie nawet policja. Zdarza się, że jego przewidywania odgrywają kluczową rolę w śledztwach dotyczących zaginięć i morderstw.

Jackowski często dzieli się też swoimi wizjami w sieci. Jasnowidz prowadzi kanał na YouTube, który obecnie ma ponad 80 tysięcy subskrypcji. Nie ukrywa tam najważniejszych faktów, zwłaszcza jeśli mają one istotne znaczenie dla wielu tysięcy osób.

Z czego Krzysztof Jackowski czerpie swoją wiedzę?

Ostatnio znany jasnowidz zdradził, skąd w jego myślach pojawiają się wizje. Jak się okazuje są one powiązane z fazami księżyca.

To właśnie one wpływają na to, że Krzysztof Jackowski potrafi rozwiązywać wszystkie kryminalne zagadki.

Wiedzę, skąd biorą się u niego takie informacje, Jasnowidz z Człuchowa zdradził w swojej najnowszej książce.

Wpływ na wizje jasnowidza ma księżyc

Kiedyś zauważyłem - a właściwie Kasia zauważyła, że jasnowidzenie ma ścisły związek z fazami Księżyca. Nigdy bym się nie zorientował. Pewnego razu mówię do żony: "Kur**, dwa tygodnie słabych wizji. One niby są, ale jakbym flaki z olejem wyciągał. A zdarzały się tygodnie, że... nieraz dzień po dniu miałem trzy czy cztery trupy. Jednego dnia miałem dwa trupy! Jaka to wydajność, aż żyć się chciało. Na pewno ma to ścisły związek z fazami Księżyca - napisał Jackowski.

Ciekawe, jakich informacji dostarczyła jasnowidzowi ostatnia pełnia?

Warto sobie przypomnieć: NOWA WIZJA JASNOWIDZA Z CZŁUCHOWA. TO WYDARZY SIĘ JUŻ W BOŻE NARODZENIE