Krzysztof Jackowski jest znanym jasnowidzem. I choć budzi wiele kontrowersji, to z jego wizji korzysta bardzo wiele osób. Z jego przemyśleń czerpie nawet policja. Zdarza się, że jego przewidywania odgrywają kluczową rolę w śledztwach dotyczących zaginięć i morderstw.

Jackowski często dzieli się też swoimi wizjami w sieci. Jasnowidz prowadzi kanał na YouTube, który obecnie ma ponad 80 tysięcy subskrypcji. Nie ukrywa tam najważniejszych faktów, zwłaszcza jeśli mają one istotne znaczenie dla wielu tysięcy osób.

Krzysztof Jackowski przewidział atak koronawirusa?

Jak się okazuje Jackowski przydaje się nie tylko służbom. Znany jasnowidz zdołał przewidzieć także atak koronawirusa, który aktualnie opanował Azję i skutecznie przenosi się także na pozostałe kontynenty. Co takiego zobaczył Krzysztof Jackowski?

Jak wyznał „Super Expresowi”, jakiś czas temu miał wizję, która okazała się być prawdziwa. Jak twierdzi Jackowski, widział on, że Polacy będą bać się oddychać:

To było kilka lat temu i szczerze mówiąc, zapomniałem już o tym dziwnym odczuciu. (…)Widziałem, że powietrze będzie budziło lęk – mówi jasnowidz.

Jasnowidz zobaczył coś przerażającego...

Fani jasnowidza zaczęli zadawać mu coraz więcej pytań. Podczas ostatniej transmisji na You Tubie, Krzysztof Jackowski szukał odpowiedzi na pytania o to, czy wirus dalej będzie atakował i czy zdołamy go wkrótce powstrzymać. Zamiast tego, Jackowskiemu ukazała się niepokojąca wizja. Była o tyle przerażająca, że sam jasnowidz był mocno zaniepokojony:

Zamach na dużego polityka. Gdzieś jest szykowany zamach polityczny, zamach na dużego polityka. To wstrząśnie światem – powiedział Jackowski.

Niestety Jackowski nie zdradził o kogo chodzi. Mamy nadzieje, że się pomylił…