Anna Jantar była niekwestionowaną gwiazdą. Artystka zginęła podczas katastrofy lotniczej 14 marca 1980 roku, niemal 30 lat temu.

Piosenkarka leciała samolotem Ił-62 Mikołaj Kopernik na trasie z USA do Polski. Niestety, pod koniec całej trasy, w pobliżu lotniska Okęcie, doszło do katastrofy.

Córką słynnej wokalistki jest Natalia Kukulska. Wielu fanów nie miało pojęcia o tym, przez co przechodziła Anna Jantar.

Wielki sekret Anny Jantar

Anna Jantar została żoną Jarosława Kukulsiego 11 kwietnia 1971 roku. Ich ceremonia odbyła się w kościele św. Anny w Poznaniu.

W 1976 roku urodziła się ich pierwsza córka, Natalia, która otrzymała nazwisko po swoim ojcu. Nie mówiło się głośno o tym, że Anna Jantar oraz Natalia Kukulska mogły w każdej chwili stracić życie.

Jak podaje przyjaciółka gwiazdy, Anna Jantar podczas ciąży miała ogromny problem – zatrucie ciążowe. Organizm odmawiał jej posłuszeństwa, po zjedzeniu czegokolwiek czuła się coraz gorzej i wymiotowała.

W sytuacji, gdy Anna Jantar nie była w stanie dostarczyć sobie oraz dziecku potrzebnych składników odżywczych, specjalista zasugerował aborcję. Lekarze próbowali przekonać artystkę do tego rozwiązania lub chociaż wzięcia go pod uwagę.

Jednak gwiazda polskiej sceny muzycznej była nieugięta. Nie chciała o tym słuchać – uznała, że nie jest w stanie świadomie dokonać aborcji i nie chce jej nawet rozważać.

Jarosław Kukulski martwił się o swoją żonę oraz nienarodzone dziecko.

Po trzech miesiącach od usłyszenia diagnozy lekarskiej Anna Jantar poczuła, że jest głodna i może coś zjeść. To był wielki przełom – wokalistka nabrała ochoty na rosół swojej mamy.

Udało jej się przyjąć pokarm bez żadnych komplikacji. Od tego czasu powoli wróciła do normalnego odżywiania się, co uratowało ją oraz Natalię Kukulską, która urodziła się całkiem zdrowa.

Przypomnij sobie o… CZY JOANNA KORONIEWSKA JEST W CIĄŻY. SYNOWA KATARZYNY DOWBOR ZABRAŁA GŁOS W TEJ SPRAWIE

Jak informował portal Życie: KRZYSZTOF JACKOWSKI UJAWNIŁ SWOJĄ TAJEMNICĘ PRZEZ INTRYGUJĄCE NAGRANIE, KTÓRE WŁĄCZYŁ PODCZAS PROGRAMU NA ŻYWO. JEGO FANI BYLI ZDZIWIENI

Portal Życie pisał również o… UJAWNIONO NAJWIĘKSZY SEKRET ELŻBIETY JAWOROWICZ. TO DLATEGO ODNIOSŁA WIELKI SUKCES