Elżbieta Jaworowicz jest postacią, którą znają niemal wszyscy Polacy. Popularna prowadząca programu „Sprawa dla reportera” jest jedną z gwiazd polskiej telewizji.

Dziennikarka prowadzi program „Sprawa dla reportera”, który emitowany jest na antenie TVP1, od wielu lat - od 1984 roku.

I choć jej program miał także przerwy w emisji, to Elżbieta Jaworowicz zawsze mogła cieszyć się zainteresowaniem widzów, którzy z chęcią obserwowali jej poczynania.

Tajemnica sukcesu Elżbiety Jaworowicz

Popularna dziennikarka nazywana bywa także ikoną elegancji oraz klasy – wszystko dzięki swojemu taktownemu zachowaniu. Dodatkowym atutem publicystki jest fakt, że niezależnie od tego, jaki jest status społeczny czy majątkowy jej rozmówców, traktuje ich jak równych sobie.

Elżbieta Jaworowicz jest osobą bardzo uczuciową, która empatycznie podchodzi do innych, dlatego zdarza jej się uronić łzy podczas programu. Dodatkowo widzowie twierdzą, że jest drugą spośród najbardziej opiniotwórczych dziennikarek w Polsce, a ustępuje miejsca tylko Martynie Wojciechowskiej.

Niektórzy fani Elżbiety Jaworowicz uznają, że jest ona podobna do Oprah Winfrey, która prowadzi swój program w Stanach Zjednoczonych. Wskazuje się, że obie prezenterki są sympatyczne i szczere.

Jak polskiej dziennikarce udało się osiągnąć sukces? Wszystko dzięki konkursowi, który zwyciężyła.

Elżbieta Jaworowicz na początek prowadziła kącik mody. Po jakimś czasie zaufali jej Polacy, którzy opowiadali jej o swoich troskach.

Publicystka podjęła decyzję, by skupić się na jednym programie telewizyjnym. To nie jedyny aspekt, który wyróżnia ją na tle innych gwiazd – Jaworowicz stroni od wywiadów i raczej nie można jej zaobserwować w mediach poza programem.

Wielu fanów uważa, że to dzięki skromności oraz pokazaniu wielu problemów społecznych zamiast autopromocji Elżbieta Jaworowicz osiągnęła ogromny sukces i wciąż jest lubiana oraz popularna.

Przypomnij sobie o… TO ZDJĘCIE MICHAŁA SZPAKA Z MĘŻCZYZNĄ W STROJU ADAMA OBIEGŁO INTERNET. „LOVE LOVE”

Jak informował portal Życie: KRZYSZTOF JACKOWSKI UJAWNIŁ SWOJĄ TAJEMNICĘ PRZEZ INTRYGUJĄCE NAGRANIE, KTÓRE WŁĄCZYŁ PODCZAS PROGRAMU NA ŻYWO. JEGO FANI BYLI ZDZIWIENI

Portal Życie pisał również o… SĘDZIA ANNA MARIA WESOŁOWSKA MA ZA SOBĄ BARDZO TRUDNY CZAS. POŻEGNAŁA MĘŻA I PRZESZŁA POWAŻNĄ OPERACJĘ