„M jak miłość” to serial niemal kultowy. Pierwszy odcinek produkcji wyemitowano 4 listopada 2000 roku i choć od tego czasu minęło niemal 20 lat, serial wciąż gromadzi przed telewizorami setki tysięcy telewidzów, którzy z chęcią śledzą losy bohaterów.

Serial emitowany jest na antenie TVP. Widzowie przywiązują się do niektórych postaci oraz aktorów, za niektórych szczególnie mocno trzymają kciuki.

I choć wciąż znajdują się osoby, które grają w produkcji od pierwszego odcinka, to jednak obsada ulega zmianom.

Część aktorów zdecydowała się zerwać z wizerunkiem serialowych postaci i podjąć nowe wyzwania.

Kto już nie zagra w „M jak miłość”?

Małgorzata Kożuchowska

Serialowa Hanka Mostowiak była jedną z bardziej lubianych postaci. Gdy aktorka w 2011 roku zdecydowała się zrezygnować z roli, zaaranżowano śmierć jej bohaterki na skutek uderzenia w kartony.

Choć od pamiętnej sceny minęło niemal 10 lat, wciąż można natknąć się na żarty ze sposobu, w jaki uśmiercono postać Hanki.

Andrzej Młynarczyk

Aktor grał Tomasza Chodakowskiego od 2007 roku. Ostatecznie zdecydował się jednak odejść z serialu.

Joanna Koroniewska

Aktorka grała w serialu od 2000 do 2013 roku. W dużej mierze dzięki roli Małgorzaty Chodakowskiej została dostrzeżona przez innych producentów i ostatecznie odeszła, by wziąć udział w nowych projektach.

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz rozpoczęła przygodę z „M jak miłość” w 2011 roku. Jej rola Katarzyny Mularczyk budziła duże emocje.

Aktorka odeszła z produkcji po czterech latach, w 2015 roku.

Agnieszka Więdłocha

Praca na planie „M jak miłość” w przypadku Agnieszki Więdłochy trwała zaledwie rok. Aktorka grała Joannę Liberadzką-Zduńską od 2011 roku.

Macie swoich ulubionych aktorów lub bohaterów w „M jak miłość”? Kogo?

Przypomnij sobie o… SĘDZIA ANNA MARIA WESOŁOWSKA MA ZA SOBĄ BARDZO TRUDNY CZAS. POŻEGNAŁA MĘŻA I PRZESZŁA POWAŻNĄ OPERACJĘ

Jak informował portal Życie: TO ZDJĘCIE MICHAŁA SZPAKA Z MĘŻCZYZNĄ W STROJU ADAMA OBIEGŁO INTERNET. „LOVE LOVE”

Portal Życie pisał również o… KRZYSZTOF JACKOWSKI UJAWNIŁ SWOJĄ TAJEMNICĘ PRZEZ INTRYGUJĄCE NAGRANIE, KTÓRE WŁĄCZYŁ PODCZAS PROGRAMU NA ŻYWO. JEGO FANI BYLI ZDZIWIENI