Swego czasu Doda była jedną z największych skandalistek w polskim show-biznesie. Sławę przyniósł jej niewyparzony język, kontrowersyjne wypowiedzi oraz ekstrawaganckie stroje.

Lata mijały, a Dorota Rabczewska powoli zaczęła zmieniać swój wizerunek. Zarzuciła swoje wyzywające makijaże, wraz ze zmianą mody zmieniła także wizerunek – postawiła na delikatniejszy, bardziej naturalny makijaż, mniej karykaturalne, bardziej subtelne stroje.

Doda zerwała niemal całkiem ze starym wizerunkiem skandalistki, która toczy batalie z innymi gwiazdami. Jednak co jakiś czas lubi przypomnieć swoim fanom o tym, że nie zawsze jest tą samą „grzeczną” gwiazdą.

Zmysłowe zdjęcie Dody

Doda kocha kontakt z publicznością i zabiega o uwagę już od lat. Burzliwy czas w jej karierze minął, jednak nie zmienia to faktu, że artystka wciąż bywa kojarzona ze starym wizerunkiem, co sprawia, że może liczyć na większe zainteresowanie swoją osobą.

O zdjęciu, które pokazała ostatnio na swoim Instagramie, zrobiło się bardzo głośno – pisały o nim nawet media. Wszystko przez skąpy strój artystki.

Dorota Rabczewska pokazała swoim fanom fotografię, na której przybrała bardzo prowokującą pozę. Trzeba przyznać, że wygląda olśniewająco.

Dyskusję wzbudził jednak fakt, czy takie zdjęcie dla dorosłych na pewno powinno ujrzeć światło dzienne – fani mają podzielone zdania.

Artystka pospieszyła jednak z wyjaśnieniami.

„Zdjęcie będzie można wylicytować w szczytnym celu” – poinformowała.

Fotografia powstała w ramach sesji zdjęciowej, której efekty będzie można podziwiać na wernisażu już 11 marca.

Dodzie udało się zainteresować szerokie grono odbiorców – zdobyła ponad 33 tysiące polubieni oraz ponad 200 komentarzy, z czego większość bardzo chwali urodę artystki oraz piękno samej fotografii.

Artystka oznaczyła w opisie Mateusza Motyczyńskiego – dyrektora marki Be My Lilou. Niegdyś mówiono o jego rzekomym romansie z Dodą, jednak wokalistka zdementowała plotki, podkreślając, że mężczyzna jest jej przyszywanym kuzynem.

Przypomnij sobie o… ANNA DYMNA NIE DBA O SWOJE ZDROWIE? BLISCY AKTORKI MARTWIĄ SIĘ O JEJ STAN

Jak informował portal Życie: PIOTR KRAŚKO ŻARTUJE Z KINGI RUSIN. CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ O SWOJEJ BLISKIEJ KOLEŻANCE

Portal Życie pisał również o… CZY MAGDALENA NAROŻNA POKAZAŁA ZA DUŻO? NOWE ZDJĘCIE WOKALISTKI PODZIELIŁO FANÓW