Doda wciąż pozostaje jedną z najsłynniejszych piosenkarek w Polsce. Gwiazda, która zerwała z wizerunkiem prowokatorki i skandalistki, zainteresowała się teraz kinem.

W najbliższym czasie zajmie się produkcją nowego filmu Marii Sadowskiej. Dorota Rabczewska otrzymała zaproszenie na galę rozdania Telekamer, która miała miejsce 3 lutego w Warszawie.

Odważna kreacja Dody na Telekamery 2020

Doda niegdyś słynęła z prowokujących, niekiedy landrynkowych strojów. Z biegiem lat jej styl także uległ zmianie i teraz zwykle decyduje się na ciekawe kreacje.

Jej strój na Telekamery nie był tajemnicą – dzień przed imprezą pokazała suknię, w której wystąpiła na gali. Jej fani byli zachwyceni, gdy zauważyli ją podczas przymiarki.

Podczas gali Telekamer Doda chętnie pozowała na ściankach. Bycie w centrum uwagi jest jej żywiołem, więc fotoreporterzy mogą się pochwalić wieloma udanymi zdjęciami artystki.

Największe poruszenie wywołała pewna fotografia Doroty Rabczewskiej. Zaprezentowała się w czarnej sukni do ziemi.

Stylizacji dopełniał połyskliwy gorset i transparentne szpilki. Doda zdecydowała się na sporych rozmiarów dekolt.

Do stroju dobrała delikatny, podkreślający naturalną urodę makijaż oraz fale na włosach. Jest jednak jeden szczegół, który wzbudził ogromne zainteresowanie.

Sukienka Dody posiadała spore rozcięcie na nodze – kończyło się ono… prawie na wysokości pępka. Artystka uznała, że do tego typu stroju nie będzie zakładać majtek.

Prawdopodobnie był to zabieg celowy ze strony artystki, by bielizna nie odznaczała się pod kreacją i nie wystawała, co mogłoby wyglądać niechlujnie. Doda wykazała się sporą odwagą, dobierając kreację w ten sposób.

Tym bardziej, że na jednym ze zdjęć podnosi nogę i niewiele brakuje, by było widać nieco za dużo.

Choć jej suknia odsłaniała naprawdę wiele, fani byli pozytywnie zaskoczeni tym ubiorem. Trzeba przyznać, że na Dodzie kreacja prezentuje się naprawdę świetnie.

Przypomnij sobie o… AGNIESZKA CHYLIŃSKA NIE POWSTRZYMAŁA ŁEZ, MÓWIĄC O NIEULECZALNEJ PRZYPADŁOŚCI SWOJEGO DZIECKA. TO WYZNANIE WIELE JĄ KOSZTOWAŁO

Jak informował portal Życie: MAGDALENA OGÓREK PODRÓŻUJE Z WALIZKĄ ZA 11 TYSIĘCY ZŁOTYCH. WOZI W NIEJ ELIKSIR DŁUGOWIECZNOŚCI

Portal Życie pisał również o… MAŁGOSIA ROZENEK-MAJDAN W CIĄŻY WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. GWIAZDA ŻARTUJE ZE SWOJEJ WAGI