Swego czasu Doda była jedną z największych skandalistek w polskim show-biznesie. Sławę przyniósł jej niewyparzony język, kontrowersyjne wypowiedzi oraz ekstrawaganckie stroje.

Lata mijały, a Dorota Rabczewska powoli zaczęła zmieniać swój wizerunek. Zarzuciła swoje wyzywające makijaże, wraz ze zmianą mody zmieniła także wizerunek – postawiła na delikatniejszy, bardziej naturalny makijaż, mniej karykaturalne, bardziej subtelne stroje.

Doda zerwała niemal całkiem ze starym wizerunkiem skandalistki, która toczy batalie z innymi gwiazdami. Jednak co jakiś czas lubi przypomnieć swoim fanom o tym, że nie zawsze jest tą samą „grzeczną” gwiazdą.

36-letnia wokalistka chętnie pokazuje fanom, czym się zajmuje. Jest bardzo otwarta na swoich obserwatorów. Tym razem pokazała im nieco więcej niż zwykle.

Doda pozuje w za krótkiej koszulce

Doda kocha kontakt z publicznością i zabiega o uwagę już od lat. Burzliwy czas w jej karierze minął, jednak nie zmienia to faktu, że artystka wciąż bywa kojarzona ze starym wizerunkiem, co sprawia, że może liczyć na większe zainteresowanie swoją osobą.

Ostatnio pokazała fanom, czym się zajmuje. Bardzo lubi społeczność, która wytworzyła się wokół niej, chętnie robi wspólne zdjęcia z fanami, daje im autografy.

Interesuje się także tym, czym zajmują się jej obserwatorzy. Skutkuje to zaangażowaną publicznością – jej fani mówią, że Doda „robi im dobrze”.

Gwiazda zdaje sobie sprawę z tego, że musi dbać o swoich fanów, dlatego dostarcza im rozrywki oraz interesuje się ich życiem. Właśnie dlatego zapytała ich ostatnio, co uprawiają.

Zdjęcie gwiazdy w za krótkiej bluzce może się wydawać dziwnym wyborem, jednak opis wyjaśnia wszystko. Doda była na siłowni, a fotka została zrobiona tuż po prysznicu, zanim do końca się ubrała.

Trzeba przyznać, że ma świetną figurę!

Po treningu💪Uprawiacie sport ? Ja od dziecka!

Gepostet von Doda am Montag, 3. Februar 2020

Przypomnij sobie o… KINGA RUSIN PROSI FANÓW O POMOC. TO Z CZYM MUSI SIĘ MIERZYĆ, TO NAPRAWDĘ CIĘŻKIE ZADANIE

Jak informował portal Życie: MAŁGOSIA ROZENEK-MAJDAN W CIĄŻY WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. GWIAZDA ŻARTUJE ZE SWOJEJ WAGI

Portal Życie pisał również o… WNUCZKA ZENONA MARTYNIUKA NIE LUBI PIOSENEK DZIADKA? TAKA MAŁA, A JUŻ MA SWOJE ZDANIE