Agnieszka Chylińska to jedna z gwiazd, o której słyszy się od lat, a jej popularność nie spada. Zainteresowanie podsycają kolejne fakty.

Niektórzy fani gwiazdy martwią się o nią, ponieważ porównując jej obecne zdjęcia do archiwalnych, widać, że bardzo mocno schudła. Powód mógł leżeć w ogromnych problemach, z którymi się boryka.

Gwiazda zdecydowała się ujawnić, co leży jej na sercu.

Smutne wyznanie Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska niedawno napisała powieść dla dzieci – „Giler, trampolina i reszta świata”. Gwiazda rzadko decyduje się na wywiady, jednak teraz, ze względu na promocję książki, zrobiła wyjątek.

W swojej książce opowiada o chłopcu imieniem Giler, 13-latku, który ma objawy typowe dla dzieci autystycznych – nie znosi hałasu, ma pewne dziwne przyzwyczajenia, boryka się z nietolerancjami pokarmowymi.

Agnieszka Chylińska ujawniła, że dzięki napisaniu tej ważnej dla siebie powieści poczuła ulgę.

- Ja to nazywam „przesączem z mojej krwi”. Zawsze jak myślałam, żeby coś z siebie wyrzucać, to miałam taką zasadę, żeby mówić i pisać o sobie – opowiadała.

Gwiazda zastrzegła, że nie chce mówić o wszystkim, jednak dzięki swojej książce poczuła ulgę. Dodała, że „to nie jest tylko i wyłącznie opowieść o rodzinie, tylko chcę przekazać taką myśl ‘słuchajcie, ja znam życie’”.

Artystka ma troje dzieci – 14-letniego syna, Ryszarda, oraz dwie córki: 9-letnią Esterę i 7-letnią Krystynę. Fani spekulują, że pierwowzorem dziecka opisanego w historii jest najstarsza latorośl Chylińskiej.

Agnieszka Chylińska opowiedziała fanom, że nie udało jej się zahamować łez.

- To miał być kolejny nasz wywiad... Ale nie wyszło. Temat mnie przerósł. Myślałam, że dam radę, że przecież napisałam tę książkę, by powiedzieć wam więcej – zdradziła fanom.

- Również o sobie i o byciu mamą wyjątkowo „wyjątkowego” dziecka. Długo trzymałam w sobie te emocje nie „na sprzedaż”. Wyleciały ze mnie. Rozpłakałam się. Nie umiałam „profesjonalnie” – wyznała.

Widać, że ta książka jest dla niej bardzo ważna. Wygląda na to, że gwiazda ma więcej problemów prywatnych niż można byłoby się spodziewać.

Przypomnij sobie o… KINGA RUSIN PROSI FANÓW O POMOC. TO Z CZYM MUSI SIĘ MIERZYĆ, TO NAPRAWDĘ CIĘŻKIE ZADANIE

Jak informował portal Życie: MAŁGOSIA ROZENEK-MAJDAN W CIĄŻY WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. GWIAZDA ŻARTUJE ZE SWOJEJ WAGI

Portal Życie pisał również o… DODA ROZPALA ZMYSŁY FANÓW W ZA KRÓTKIEJ BLUZCE. GWIAZDA WYGLĄDA FENOMENALNIE