Borys Szyc od końcówki 2019 roku jest żonaty. Nową wybranką popularnego aktora jest Justyna Nagłowska.

Para z chęcią opublikowała prywatne zdjęcia ze ślubu w mediach spolecznościowych. Chcieli uniknąć wszechobecnych plotek.

„Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczęśliwi. Tak, będziemy mieli syna” – zaznaczyli.

Aktora spotkało podwójne szczęście – nie dość, że poślubił swoją partnerkę, to jeszcze zostanie tatą! Będzie to pierwsze wspólne dziecko pary.

Borys Szyc posiada już nastoletnią córkę, Sonię, ze związku z Anną Bareją. Justyna Nagłowska także ma dzieci, dwie córki – Frankę oraz Stefanię.

Córki Nagłowskiej dzielą dwa lata różnicy, jednak zbieg okoliczności sprawił, że urodziły się tego samego dnia.

Urodziny córek Justyny Nagłowskiej były jak z bajki

Już od lat Justyna Nagłowska urządzała dziewczynkom jedną imprezę urodzinową, jednak w tym roku szczerze z nimi porozmawiała i doszła do wniosku, że tym razem wyprawi dwa przyjęcia.

Żona Borysa Szyca jest w ósmym miesiącu ciąży, więc organizacja imprez z pewnością była dla niej trudniejsza. Udało jej się jednak dopiąć wszystko na ostatni guzik.

„Wzięłam się w garść i opanowałam podstępne emocje. Wyprawiłam jedne urodzinki w domu dla 7 dziewczynek (nocowanka) i drugie w klubiku tydzień później dla 14 dziewczynek.”

„A wiecie co w tym wszystkim było dla mnie najcenniejsze? Że dziewczynki wspólnie bawiły się na swoich imprezkach i poczuły swoją odrębność i miały dokładnie takie urodziny jakich pragnęły” – zdradziła swoim obserwatorom pod relacjami z imprez.

Na zdjęciach widać, że przyjęcia urodzinowe spodobały się córkom Nagłowskiej. Już nie możemy się doczekać zdjęć z imprez synka Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej!

View this post on Instagram

Dziewczynki od zawsze miały wyprawianie wspólnie urodziny. W tym roku postanowiły to zmienić. Franka jest już nastolatką i miała ochotę na inną imprezkę, a Stefka chciała tak, jak do tej pory- gry i zabawy w swoim ulubionym miejscu @hopsaska . Na początku pomysł organizowania urodzin w dwa kolejne weekendy, kiedy jestem w 8 miesiącu ciąży, wydał mi się wyrokiem, wręcz zamachem na moją osobę!Przerosło mnie to 🙈. Ale wzięłam się w garść i opanowałam podstępne emocje 😋Wyprawiłam jedne urodzinki w domu dla 7 dziewczynek( nocowanka) i drugie w klubiku tydzień później dla 14 dziewczynek. A wiecie co w tym wszystkim było dla mnie najcenniejsze? Że dziewczynki wspólnie bawiły się na swoich imprezkach i poczuły swoją odrębność i miały dokładnie takie urodziny jakich pragnęły 💙Dziękuję @hopsaska , że jak zwykle wszystko było dopięte na ostatni guzik i wszystkie marzenia Stefanki zostały spełnione, a ja mogłam usiąść z koleżankami, zjeść ciasto, wypić herbatę i patrzeć na to, jak moja córeczka jest szczęśliwa. To dla mamy najpiękniejszy i bezcenny widok. Zamykam imprezowy urodzinowy weekend. Teraz pozostaje mi już tylko spokojnie czekać na narodziny synka. Ciekawe to będzie doświadczenie, zajrzeć do świata bez unicornów i tiulowych spódniczek 😋💙🙏🏻#party #urodzinki #unicorn #pinkmood #hopsaska #stolat #girlspower

A post shared by 🙈🙊🙉🇵🇱 (@jus_naglowska) on

Przypomnij sobie o… KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE ZNALEŹLI PIERWSZĄ PRACĘ W KANADZIE. CO BĘDĄ ROBIĆ

Jak informował portal Życie: JOANNA MORO POKAZAŁA, ŻE TANIE TEŻ JEST DOBRE. DAJE PRZYKŁAD, ŻE NIE TRZEBA WYDAWAĆ KROCI NA DZIECKO

Portal Życie pisał również o… MARCIN MILLER OPOWIEDZIAŁ O POŻEGNANIU BLISKIEJ JEGO SERCU OSOBY. DŁUGO NIE MÓGŁ SIĘ POZBIERAĆ