Magdalena Narożna jest wokalistką coraz bardziej popularnego zespołu „Piękni i młodzi”. Choć zespól swoją przygodę z disco polo rozpoczął już jakiś czas temu, dopiero pod koniec ubiegłego roku zyskał ogromną popularność. Głownie za sprawą skandalu, który dotyczył maleństwa wokalistów Dawida i Magdaleny narożnych, którzy postanowili zakończyć swój związek.

O sprawie zrobiło się głośno w mediach, głownie przez to, że zarówno Magda jak i Dawid otwarcie rozmawiali o swoich osobistych sprawach. Na szczęście para doszła do porozumienia, a Magdalena Narożna od jakiegoś czasu jest już w nowym, szczęśliwym związku.

Wokalistka „Pięknych i młodych” opublikowała intrygujący wpis

Magdalena Narożna chętnie dzieli się swoim zżyciem prywatnym w mediach społecznościowych. Piosenkarka ostatnio zamieściła na swoim Instagramie odważne zdjęcie. Jak podaje portal „Pikio”, doprowadziło to do prawdziwej burzy w komentarzach pod postem.

Zdjęcie, które zamieściła wokalistka, to fotografia pochodząca z siłowni. Nic nie byłoby w niej dziwnego, gdyby nie to, że Narożna pozuje w bieliźnie.

Nie wszystkim fanom zespołu spodobało się zachowanie jego wokalistki.

- Po co takie foty w bieliźnie trochę intymności zostaw dla siebie. Ani to ładne, ani zmysłowe - napisała jedna z internautek.

- Po co ludzie dają takie fotki, Boże, po co. Już nie ma co kobieta pokazywać tylko majty i biustonosz - dodała kolejna.

Na szczęście nie wszyscy podeszli do sprawy tak krytycznie. Byli również tacy, którym zdjęcie Magdaleny Narożnej szczególnie przypadło do gustu.

Masz piękne ciało cudowna figura ślicznotka słodki promyczek kobiecej doskonałości jesteś Bogini piękności - napisała internautka.

Przypomnij sobie o… "DOPIERO MACIERZYŃSTWO UŚWIADOMIŁO MI, ŻE WSZYSTKO JEST PO COŚ". ANNA DERESZOWSKA W SZCZEREJ ROZMOWIE O TYM, JAK BYCIE MAMĄ ZMIENIŁO JEJ ŻYCIE