Witold Pyrkosz to ceniony przez wielu Polaków aktor. Jego najbardziej charakterystyczne role to postać Lucjana Mostowiaka w "M jak miłość" oraz Jędrusia Pyzdry w "Janosiku". Aktor zmarł 22 kwietnia 2017 roku w wyniku udaru.

Jak po śmierci aktora radzi sobie jego żona?

Witold Pyrkosz i jego żona Krystyna pobrali się 28 lipca 1964 roku. Para żyła ze sobą przez 56 lat.

Młodsza o 17 lat żona zmarłego aktorka długo nie mogła pogodzić się ze stratą.

- Ja nie wiem, co ja teraz zrobię. Najchętniej tobym się położyła obok męża i żeby nas razem pochowali. Ja się wykończę. Długo to nie potrwa - mówiła smutno wdowa tuż po śmierci Witolda Pyrkosza.

Pani Krystyna ciężko przezywa śmierć męża

Pani Krystyna zdradziła dziennikarzom „Super Expressu”, że najgorzej było jej tuz po odejściu męża. Zmuszona była oglądać go w serialu „M jak miłość”, a dodatkowo Telewizja Polska emitowała wspominkowe dokumenty o aktorze.

Nie oglądałam przez ponad rok "M jak miłość", ale ostatnio chwilę popatrzyłam. Widziałam ostatnie odcinki z udziałem męża, jak siedział przy stoliku, ale widać było, że jest już zmęczony. Wszystko, co miał napisane, nie zostało niestety zrealizowane, a miało się dziać naprawdę dużo...

Przypomnij sobie o… PIOTR KRAŚKO ŻARTUJE Z KINGI RUSIN. CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ O SWOJEJ BLISKIEJ KOLEŻANCE

Jak informował portal Życie: NAJWIĘKSZY SEKRET „KUCHENNYCH REWOLUCJI” WYSZEDŁ NA JAW. MAGDA GESSLER I EKIPA WOLELIBY TO PRZEMILCZEĆ

Portal Życie pisał również o… DODA POCHWALIŁA SIĘ BARDZO ODWAŻNYM ZDJĘCIEM W SKĄPYM STROJU. CZY NIE JEST ZBYT INTYMNE