Edyta oraz Cezary Pazurowie to jedna z par, które zyskały sympatię Polaków. Poznali się całkowicie przypadkowo, w pociągu, a w tym roku będą obchodzić już jedenastą rocznicę ślubu.

I choć dzieli ich spora różnica wieku (Edyta jest młodsza o 26 lat), to nie stanęła ona na przeszkodzie ich relacji. Para dogaduje się wyśmienicie.

Edyta Pazura wybrała luksusowy wózek dla dziecka

Edyta i Cezary Pazurowie zdecydowanie lubią otaczać się pięknymi widokami oraz przedmiotami. Widać to m.in. po zdjęciach ich domu, które publikują na Instagramie.

Najbardziej oryginalnym i – trzeba przyznać – imponującym jest fakt, że w środku ich domu, w salonie, stoi drzewo oliwne. W dużej mierze to Edyta Pazura odpowiada za urządzenie ich willi, a drzewo we wnętrzu posiadłości było jednym z jej marzeń.

Choć wnętrza i ogród wzbudzają zachwyt i widać, że nie oszczędzano na ich urządzeniu, odnosi się wrażenie, że przepych nie przebija z każdej strony i wszystko zostało wybrane ze smakiem.

Jednak zamiłowanie do pięknych przedmiotów nie kończy się na urządzaniu domu. Słynna para wychowuje troje dzieci – dwie córki, Amelię i Ritę, i syna, Antoniego Józefa.

Gdy Edyta i Cezary Pazurowie wybrali się na Dominikanę z trójką dzieci, chętnie pokazywali zdjęcia z wyprawy. Uwagę fanów przykuł wózek, który należy do ich najmłodszej córeczki.

Edyta Pazura udostępniła InstaStories, gdzie widać, jaki wózek wybrali dla niespełna dwuletniej Rity. Jak się okazuje, jest to lubiana przez gwiazdy marka Cybex.

Model Spring Blossom Dark, na który postawiła Edyta, wcale nie kosztuje mało – jego cena to niemal 5000 zł. Jednak trzeba przyznać, że niezwykle efektowny wygląd wózka wyróżnia go spośród wszystkich innych.

Przypomnij sobie o… CO SIĘ DZIEJE Z KINGĄ RUSIN? DZIENNIKARKA NIE POJAWIŁA SIĘ NA WAŻNYM WYDARZENIU

Jak informował portal Życie: TO DOBRA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW ANNY MARII WESOŁOWSKIEJ. CO TAKIEGO SZYKUJE SĘDZINA

Portal Życie pisał również o… WDOWA PO WITOLDZIE PYRKOSZU NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ MĘŻA. CO BYŁO DLA NIEJ NAJTRUDNIEJSZE