Podczas ostatniej prezentacji wiosennej ramówki stacji „TVN”, Anna Maria Wesołowska podzieliła się z nami niesamowitą wiadomością. To prawdziwy powód do radości dla fanów programu „Sędzia Anna Maria Wesołowska”, który od września ponownie pojawi się na antenie.

Jak warto fajnie żyć i być dobrym człowiekiem. Jak stworzyć fajną rodziną i że, nie warto wymieniać ludzi na nowych. Bo pralkę wymienić można, ale człowieka należy szanować. Wiem, że te tematy są potrzebne, bo widzę oddźwięk. Młodzi ludzie podchodzą i mówią - dziękuję. To cieszy i daje nadzieję, że podążamy w dobrym kierunku - dodała Anna Maria Wesołowska.

Jak przekonuje sędzina nowe odcinki programu skupiać się będą na aktualnych problemach Polaków. Dotyczyć będą głównie łamania konstytucji.

- Wrażenie jest jedno, jesteśmy bardzo potrzebni. Szczególnie dzisiaj, kiedy czujemy pewien niepokój, jeśli chodzi o wymiar sprawiedliwości. W nowych odcinkach będziemy poruszać ważne tematy. Będę mówić i mówię już, jak ważna jest Konstytucja. Dla każdego obywatela - wyznała Anna Maria Wesołowska.

Oprócz tego dziennikarze podpytali Wesołowską o kilka innych, prywatnych spraw. Jak się okazuje kobieta ostatnio przechodzi problemy zdrowotne. Co jej dolega?

Anna Maria Wesołowska zmaga się z poważną chorobą. Kobieta cierpi na raka mózgu. Choć sędzia ma już za sobą operacje, ta pozostawiła po sobie pewne skutki. Kobieta ma sparaliżowaną jedną stronę twarzy.

Przypomnij sobie o… JUŻ WKRÓTCE BĘDZIE WIELKI POST. CZEGO NALEŻY SIĘ WYSTRZEGAĆ W TYM OKRESIE