Każda kobieta może wyglądać pięknie. Odpowiednia fryzura i makijaż potrafią zdziałać naprawdę bardzo wiele. Fakt ten potwierdza metamorfoza pewnej kobiety, która czuła się mało atrakcyjna. Bliscy nie mogli uwierzyć, że to ona!

Kobieta przeszła niesamowitą metamorfozę

Pewna kobieta o imieniu Bev czuła się bardzo niekomfortowo przed ślubem swojej córki. Powodem okazał się jej wygląd, któremu według niej daleko było do ideału. Na kilka dni przed uroczystością postanowiła skorzystać z porady stylisty Christophera Hopkinsa.

Bev było niezwykle trudno pogodzić się z tym, że jest coraz starsza, a wraz z wiekiem zmienia się też jej ciało. Kobieta straciła ochotę na wszystko i uznała, że nie ma sensu o siebie dbać, skoro i tak jest całkowicie niewidzialna dla innych.

Ostatecznie po przeczytaniu książki Christophera Hopkinsa i obejrzeniu kilka jego metamorfoz postanowiła skontaktować się ze stylistą. To była jedna z najlepszych decyzji w jej życiu.

Spotkanie ze stylistą Christopherem Hopkinsem

Kobieta w czasie wizyty w salonie wyznała, że od wielu lat czuje się niewidzialna i chciałaby wreszcie poczuć, że żyje.

Wystarczyło jedynie odpowiednie strzyżenie i farbowanie oraz rozmowa ze stylistą, aby Bev momentalnie poczuła się jak prawdziwa dama.

Wraz z wyglądem zmieniło się też jej samopoczucie, przy czym nabrała pewności siebie. Z tego powodu wydawała się jakby była zupełnie inną osobą.

Po obejrzeniu się w lustrze kobieta nie mogła powstrzymać wzruszenie. Wreszcie wyglądała kobieco, zupełnie tak, jakby o tym marzyła. Dzięki temu mogła swobodnie bawić się na weselu swojej córki.

Polecamy także: ŻONA INŻYNIERA Z SERIALU "CZTERDZIESTOLATEK" PO LATACH POKAZAŁA SIĘ PUBLICZNE. KOBIETA WYGLĄDA ZACHWYCAJĄCO

Może zainteresuje Cię to: MAGDA MOŁEK NA ZDJĘCIU SPRZED KILKUNASTU LAT. FANI SĄ ZACHWYCENI. JAK ZMIENIŁA SIĘ SŁYNNA PREZENTERKA

Portal "Życie" informował o: ŻONA ZENKA MARTYNIUKA ZMIENIŁA SIĘ NIE DO POZNANIA. MĘŻCZYŹNI ZAZDROSZCZĄ KRÓLOWI DISCO POLO