Anna Seniuk znana jest z takich produkcji, jak „ Czterdziestolatek”, „Potop”, czy „Bilet powrotny”. Kobieta zawsze trzymała się z dala od blasku fleszy i dziennikarzy. Skupiała się wyłącznie na swojej pracy aktorskiej i trzeba przyznać, że osiągnęła naprawdę dużo.

Rola w serialu „Czterdziestolatek”

Największą sławę Anna Seniuk osiągnęła dzięki roli Magdaleny Karwowskiej w serialu „Czterdziestolatek”. Ten kultowy serial był śledzony przez tysiące telewidzów w całej Polsce.

Do dzisiaj Telewizja Polska emituje niektóre odcinki popularnej produkcji. Serialowa Magdalena Karwowska była żoną tytułowego czterdziestolatka- inżyniera Karwowskiego.

Pierwszy odcinek „Czterdziestolatka” wyemitowano 16 maja 1975 roku. Komediowa produkcja składała się z 21 odcinków, po 40-63 minuty każdy.

Jak teraz wygląda Anna Seniuk?

Trzeba przyznać, że wiek zdecydowanie służy Annie Seniuk. Ostatnio kobieta pojawiła się na pogrzebie wybitnego reżysera Jerzego Gruzy. Mężczyzna stworzył między innymi takie kultowe produkcje, jak „Wojna domowa”, czy właśnie „Czterdziestolatek”.

- „Żegnamy się po mszy Jurka, ale mimo wszystko robimy to z uśmiechem. Wychodzimy i wspomnienie jego jest ciepłe. Zawsze jak usłyszymy Jerzy Gruza będziemy się uśmiechać” – wyznała dla „Faktu” Anna Seniuk.

Na pogrzebie sławnego reżysera pojawili się także między innymi: Daniel Olbrychski, Hanna Bakuła, Mirella Olczyk, Michał Ogórek, czy Krystyna Kołodziejczyk.

Anna Seniuk ma już 78 lat, jednak trzeba przyznać, że kompletnie nie wygląda na swój wiek. Kobieta wygląda zachwycająco.

Może zainteresuje Cię to: DLACZEGO MARCELINA ZAWADZKA ZREZYGNOWAŁA ZE ŚWIATOWEJ KARIERY W MODELINGU? GWIAZDA SZCZERZE O ŻYCIOWYCH WYBORACH

Polecamy także: JOANNA KRUPA POZBYWA SIĘ CIĄŻOWYCH POZOSTAŁOŚCI. CELEBRYTKA ĆWICZY U BOKU NAJPOPULARNIEJSZEJ TRENERKI GWIAZD

Portal "Życie" informował o: PIOTR FRONCZEWSKI PRZESZEDŁ PILNĄ OPERACJĘ. CHOROBA DAJE MU SIĘ WE ZNAKI