Piotr Fronczewski to jeden z wielu aktorów, którzy od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem. Polacy kochają go za świetne role.

Jednak życie osoby popularnej to nie tylko odcinanie kuponów. Trzeba pamiętać o tym, że gwiazdy są takimi samymi ludźmi jak my, często mają własne problemy.

Jednymi z najgorszych są te zdrowotne – popularność, uwielbienie fanów czy pieniądze często nie są w stanie nic zdziałać. Piotr Fronczewski od jakiegoś czasu miał kłopoty zdrowotne.

Problemy ze zdrowiem Piotra Fronczewskiego

73-letni aktor zaobserwował u siebie dziwne objawy w 2018 roku. Bardzo szybko media dowiedziały się o tym, co się dzieje, i pojawiły się przecieki na temat problemów z sercem oraz potrzebnej operacji.

Jednak Piotr Fronczewski był na tyle aktywny zawodowo, że postanowił poczekać z wykonaniem operacji. Zwlekał tak długo, że gdy w końcu odwiedził szpital, usłyszał od lekarzy, że zgłosił się w ostatniej chwili.

Aktor zrozumiał, że przerwa w zawodzie będzie konieczna i pomoże mu to w dojściu do pełni sił.

- Miałem dłuższą przerwę, która trochę wynikała z potrzeby wyciszenia. Przystanek samotność na żądanie jest bardzo dobrym pomysłem, jeśli właśnie jest na żądanie.

- Ale uprawiam taki zawód, który nie pozwala odpocząć. Jeśli tylko człowieka chcą, potrzebują i zapraszają, to chce się grać do końca. To uzależnia – wyjaśnia, dlaczego dotychczas nie podjął się operacji.

Tym razem sam zdecydował, że musi ponownie zgłosić się na operację ortopedyczną. Trafiła się ku temu okazja – przerwa w serialu „W rytmie serca”, w którym gra.

Aktor postanowił zrobić sobie przerwę w grze w teatrze. Na początku jego fani otrzymali informacje o odwołaniu spektakli z udziałem Piotra Fronczewskiego i mocno się zmartwili.

Okazało się jednak, że aktor sam chce zrobić sobie tę przerwę, by móc zadbać o siebie. Trzymamy kciuki, by szybko wrócił do pełni sił!

Przypomnij sobie o… A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE. ZENEK MARTYNIUK WOLAŁBY O TYM ZAPOMNIEĆ. FILM O NIM OKAZAŁ SIĘ TOTALNĄ KLAPĄ

Jak informował portal Życie: MAGDA MOŁEK NA ZDJĘCIU SPRZED KILKUNASTU LAT. FANI SĄ ZACHWYCENI. JAK ZMIENIŁA SIĘ SŁYNNA PREZENTERKA

Portal Życie pisał również o… SZCZĘŚLIWA BEATA TADLA OPOWIADA O KULISACH ZWIĄZKU. W KOŃCU TRAFIŁA NA MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY JĄ DOCENIŁ