Disco polo aktualnie przeżywa swoją drugą młodość zdobywają szerokie grono wiernych miłośników. Najchętniej wybieranym artystą jest Zenek Martyniuk, do którego przebojów wiele osób bawi się do białego rana.

W ostatnim czasie Telewizja Polska wyprodukowała nawet film na podstawie biografii tego muzyka. Jak się okazuje, jego fani tłumnie udali się do kina, aby dowiedzieć się, jaka była historia sukcesu wokalisty.

W filmie pokazano nie tylko samego Zenka Martyniuka, ale też jego żonę, która w ostatnim czasie sporo zmieniła w swoim wyglądzie. Efekty są spektakularne!

Żona Zenona Martyniuka przeszła metamorfozę

Zenek Martyniuk, jeden z najbardziej znanych muzyków na scene disco polo zawsze może liczyć na wsparcie ukochanej żony, Danuty. Kobieta często mu towarzyszy i doradza w kwestiach zawodowych. Muzyk bardzo sobie ceni jej zaangażowanie.

Bycie żoną znanego artysty z pewnością odbiło się w pewien sposób na Danucie Martyniuk. Po wielu latach zdecydowała się na metamorfozę. Zmieniły się nie tylko jej włosy, ale też ogólny styl kobiety.

Zjawiskowa metamorfoza pierwszej damy disco polo

Od momentu osiągnięcia sukcesu przez Zenona Martyniuka, jego żona wielokrotnie zmieniała swój image. W czasach, kiedy muzyk debiutował na polskiej scenie, kobieta ubierała się raczej skromnie i nie podążała zbytnio za trendami mody.

Perferowała raczej klasyczne ubrania. Dużo częściej można było zobaczyć ją w wygodnych, luźnych stylizacjach niż odważnych kreacjach podkreślających jej piękną sylwetkę.

Dziś Dantura Martyniuk wygląda nieco inaczej. W jednym z wywiadów przyznała, że zmieniła całkowicie swój styl i zamieniła zwykłe marki na takie, na które wcześniej nie było jej stać.

Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie
- zdradziła w rozmowie.

Żona króla disco polo zachwyciła wszystkich fanów muzyka pojawiając się na premierze filmu "Zenek". Na tę okazję wybrała wyjątkowo kobiecą, błyszczącą sukienkę, do której dobrała elegancką torebkę Louis Vuitton.

Może zainteresuje Cię to: DANUTA MARTYNIUK NIE MA DOBREGO ZDANIA NA TEMAT POLSKICH MAREK. CO NAJBARDZIEJ ROZCZAROWAŁO ŻONĘ KRÓLA DISCO POLO

Zobacz także: CZY TO KONIEC DOBREJ PASSY KRÓLA DISCO POLO? MUZYK PRZECHODZI TRUDNY OKRES. CHODZI O JEGO MAMĘ

Portal "Życie" poleca: A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE. ZENEK MARTYNIUK WOLAŁBY O TYM ZAPOMNIEĆ. FILM O NIM OKAZAŁ SIĘ TOTALNĄ KLAPĄ