Choć w życiu Zenona Martyniuka dzieje się bardzo dużo, nie zawsze są to dobre rzeczy. Tym razem król disco polo nie ma powodów do radości. Chodzi o jego mamę…

Ostatnio Zenon wraz z rodziną świętowali urodziny Laury – córki Daniela – syna Danuty i Zenka Martyniuków. Mała Laura właśnie skończyła swoje pierwsze urodziny. Choć był to radosny dzień, zabrakło w nim jednej ważnej osoby…

Na imprezie urodzinowej Laury zabrakło jej prababci. Mama Zenona Martyniuka – Teresa Martyniuk jakiś czas temu przeszła zawał…

- Miesiąc temu przeszłam zawał. Byłam wtedy w moim domu w Gredelach na Podlasiu, nagle poczułam kłucie w piersi i duszności. Zaraz kazałam córce dzwonić po pogotowie i po Zenka. Syn z synową zdążyli przyjechać jeszcze przed karetką pogotowia i razem pojechaliśmy do szpitala - powiedziała mama Zenka Martyniuka w wywiadzie dla "Na Żywo".

Aktualnie kobieta poddaje się rehabilitacji. Zenek razem z wnuczką wkrótce odwiedzą kobietę.

- Rehabilitacja ważna rzecz, a Danielek, kochane dziecko, obiecał, że mnie z żoną i z Laurą odwiedzi. Poczekam na nich - powiedziała kobieta.

Mama Zenona Martyniuka

Mama Zenona Martyniuka, pani Teresa Martyniuk, jest bardzo ważna dla gwiazdora. Ostatnio pojawiła się na benefisie zorganizowanym z okazji 30-lecia jego kariery muzycznej. Widzowie będą mogli obejrzeć transmisję z uroczystości, która odbyła się w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, w drugi dzień świąt na antenie telewizyjnej Dwójki.

Podczas ceremonii obecnych było wiele osób z branży muzycznej. Jednak to pani Teresa Martyniuk została gwiazdą wieczoru.

Teresa Martyniuk ma już 70 lat. Jak podaje Plejada, mama gwiazdora mieszka w Gredelach, w jego rodzinnym domu. Bardzo dba o swój dom, który wyróżnia się tym na tle innych. Posesję okala drewniany płot pomalowany na brązowo oraz zadbany trawnik.

Pani Teresa, choć jest już na emeryturze, pozostaje aktywna zawodowo – najczęściej można ją spotkać na terenie domu w fartuchu roboczym. Na co dzień już od 40 lat prowadzi punkt skupu mleka.

Przypomnij sobie o… CZY TO BYŁO ICH OSTATNIE SPOTKANIE? ANNA MUCHA OFICJALNIE POŻEGNAŁA SIĘ Z KRÓLIKOWSKIM

Jak informował portal Życie: JAK SIĘ CZUJE DAGMARA KAZIMIERSKA? CELEBRYTKA PRZEKAZAŁA MEDIOM NIEPOKOJĄCE INFORMACJE