Agnieszka Kotulanka była aktorką filmową oraz teatralną. Większość widzów znała ją głównie z roli Krystyny Lubicz w serialu „Klan”, gdzie występowała w latach 1997-2013.

Aktorka występowała także w wielu sztukach teatralnych – w latach 1980-2003 dla Teatru Telewizji, a do 2011 roku grała na deskach Teatru Komedia w Warszawie.

Agnieszka Kotulanka kochała swoją pracę – zawsze marzyła o tym, by zostać aktorką. Udało jej się spełnić to marzenie i zabłysnęła jako jedna z najbardziej znanych gwiazd „Klanu”.

Nieznane informacje na temat Agnieszki Kotulanki

Niestety, nie nacieszyła się długim życiem. Zmarła 20 lutego 2018 roku w Warszawie. Aktorka miała 61 lat.

Informację o jej śmierci przekazały dzieci gwiazdy. Nie było tajemnicą, że walczyła z chorobą alkoholową już od lat.

Jak podano, zmarła przez krwotoczny udar mózgu. Jednak dopiero teraz światło dzienne ujrzały informacje na temat aktorki, o których do tej pory nikt nie miał pojęcia.

Agnieszka Kotulanka grała w serialu „Klan” przez długie lata, zaczęła pracę na planie filmowym już od pierwszego odcinka. Jej serialowa postać, Krystyna Lubicz, była jedną z tych, które widzowie bardzo polubili.

Wielu fanów nie mogło się doczekać kolejnych odcinków serialu, by zobaczyć swoją ulubioną aktorkę. Jednak w pewnym momencie do mediów dostała się informacja, że Agnieszka Kotulanka ma poważne problemy z alkoholem, do tego stopnia, że zrezygnowała z pracy na planie serialu.

Okazuje się, że aktorka deklarowała swoim dzieciom, że nie chce poddać się chorobie, chciała walczyć z alkoholizmem. Dzięki wsparciu swoich bliskich czuła się już coraz lepiej, miała zacząć od nowa żyć jako osoba wolna od nałogu.

Jak podano do informacji, Agnieszka Kotulanka chciała wrócić do swojego zawodu – marzyła o tym, by ponownie spełniać się jako aktorka. Niestety, nie udało jej się spełnić tego marzenia.

Przypomnij sobie o… CZY TO BYŁO ICH OSTATNIE SPOTKANIE? ANNA MUCHA OFICJALNIE POŻEGNAŁA SIĘ Z KRÓLIKOWSKIM

Jak informował portal Życie: JAK SIĘ CZUJE DAGMARA KAZIMIERSKA? CELEBRYTKA PRZEKAZAŁA MEDIOM NIEPOKOJĄCE INFORMACJE

Portal Życie pisał również o… WOW, CO ZA GUST. KUCHNIA MAŁGOSI SOCHY WYGLĄDA ZACHWYCAJĄCO