Małgorzata Socha jest bardzo popularną aktorką. Nie od dziś wiadomo, że ma też świetny gust – często zachwyca stylizacjami.

Jak się okazuje, równie dobrze wyglądają jej wnętrza!

Małgorzata Socha mieszka pod Warszawą – ma dom w Małachowicach. Choć nie pokazuje wnętrz w całości, to na jej zdjęciach można wychwycić szczegóły, które ujawniają, jak urządziła posiadłość.

Jak widać, aktorka stawia na prostotę – nieprzesadzone, schludne i jasne wnętrza to coś, w czym się odnalazła.

Małgosia Socha mieszka z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim, oraz trojgiem dzieci – Zosią, Basią i Stasiem. Miejsca w jej domu jest naprawdę sporo, więc każdy znajdzie w nim własny kąt.

Kuchnia Małgorzaty Sochy

Nie od dziś wiadomo, że kuchnia jest sercem każdego domu. Dlatego fani byli bardzo ciekawi, jak gwiazda urządziła to pomieszczenie.

Na swoich dotychczasowych zdjęciach nie ujawniała zbyt wiele, jednak najnowsza fotka pozwala na dokładniejsze przyjrzenie się pomieszczeniu.

Jak widać, Małgorzata Socha postawiła na białe meble, srebrne oraz czarne dodatki. Trzeba przyznać, że nie jest to najłatwiejsze w utrzymaniu czystości, jednak efekt jest wręcz piorunujący!

Uwagę zwracają szczególnie piękne kafelki – ciemne na podłodze i jasne na ścianach – oraz doskonałe połączenie kolorów.

View this post on Instagram

Jakie macie sposoby na utrzymanie motywacji do treningów? 💪 Ja postanowiłam wyłączyć autopilota! Zaczęłam zmieniać trasy, którymi biegam - dzięki temu trening przestał być rutynowy. Pełna świadomość myśli i ciała 💆🏼‍♀️👌🏼 A po ćwiczeniach (zamiast posiłku) @naturalmojo. Mam dla Was kod rabatowy FIT50 który przy minimalnej kwocie zamówienia 399PLN daje 50% zniżki na cały asortyment, z wyjątkiem zakładki wyprzedaż. Przy mniejszej kwocie zamówienia kupon daje 30% rabatu. Wszystko znajdziecie na stronie www.naturalmojo.pl @naturalmojo_pl #heybeautiful #mindfulness #mymojo #aftertraining #morningworkout #fitnessfreaks #sportystyle @hibou_official

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha) on

Kuchnia Małgosi Sochy jest niezwykle przestronna, a na blacie znajdzie się sporo miejsca, więc gwiazda może swobodnie gotować dla całej rodziny, gdyż przestrzeni jej nie zabraknie.

Meble aktorki wykonane są w stylu angielskim, mają białe fronty oraz nietypowe uchwyty. I choć blaty również są jasne, to w połączeniu z czarnymi dodatkami oraz ciemnymi płytkami podłogowymi całość nie wygląda mdło.

Trzeba przyznać, że Małgosia Socha ma znakomity gust - umie świetnie ubrać nie tylko ubrania, jej wnętrza także są niezwykle efektowne!

Przypomnij sobie o… UJAWNIONO NIEZNANE INFORMACJE O ANNIE JANTAR. MAŁO BRAKOWAŁO, A NATALIA KUKULSKA NIGDY BY SIĘ NIE URODZIŁA

Jak informował portal Życie: DANUTA MARTYNIUK NIE MA DOBREGO ZDANIA NA TEMAT POLSKICH MAREK. CO NAJBARDZIEJ ROZCZAROWAŁO ŻONĘ KRÓLA DISCO POLO

Portal Życie pisał również o… JAK SIĘ CZUJE DAGMARA KAZIMIERSKA? CELEBRYTKA PRZEKAZAŁA MEDIOM NIEPOKOJĄCE INFORMACJE