Anna Mucha jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kobieta od lat wciela się w rolę Magdy w „M jak miłość”, który jest ulubionym serialem wielu Polaków.

W mediach pojawiły się niepokojące informacje dotyczące kariery aktorki. Jak się okazuje Anna Mucha nie będzie już występować w Telewizji Polskiej. Co teraz będzie robiła aktorka?

Do jednego z ostatnich projektów aktorki należał program "To był dobry rok!". Była to produkcja, w której Anna Mucha występowała u boku Antoniego Królikowskiego. Niestety w mediach pojawiła się informacja, że aktorka nie pojawi się w kolejnej edycji programu. Jak się okazuje Anek Królikowski także nie pojawi się w kolejnej odsłonie programu. Para wspólnie zakończyła swoją karierę w show "To był dobry rok!". Jak się okazuje oboje mają inne plany. Zgodnie z pogłoskami, powodem tego, że Mucha i Królikowski nie pojawią się w kolejnym sezonie programu, ma związek z filmami Patryka Vegi.

Najprawdopodobniej Anna Mucha i Antoni Królikowski zostaną zastąpieni przez znany i lubiany duet: Katarzynę Zielińską i Macieja Kurzajewskiego. Jak wam się podobają nowi prowadzący?

Jakie plany na najbliższą przyszłość ma aktorka?

Jak donoszą media Anna Mucha otrzymała już kolejną propozycję. Najprawdopodobniej aktorka pojawi się w roli jurorki w kolejnej edycji emitowanego na kanale TVP2 programu "Dance, dance, dance".

Jak myślicie sprawdzi się?

Przypomnij sobie o… TO ZDJĘCIE MICHAŁA SZPAKA Z MĘŻCZYZNĄ W STROJU ADAMA OBIEGŁO INTERNET. „LOVE LOVE”